25.03.2023 16:10:05

Siatkarze z trzema punktami

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz wygrał na wyjeździe z Gwardią Wilczyce 3:1. Było to spotkanie 20. kolejki II ligi.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Sieradzanie przegrali tylko pierwszego seta. Gwardia zwyciężyła 25:22. Kolejne dwie partie zakończyły się takim samym wynikiem, tyle że tym razem triumfowała drużyna z Sieradza. W czwartym secie Tubądzin Volley wygrał 25:18.

Do końca sezonu zasadniczego pozostały dwie kolejki. W następnej Tubądzin Volley zagra u siebie z ZAKSĄ Strzelce Opolskie.

Wyniki 20. kolejki:
KS Rudziniec - Bielawianka Bielawa 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)
AZS Stoelzle Częstochowa - Volley Jelcz-Laskowice 3:1 (25:19, 25:18, 21:25, 25:19)
Start Namysłów - Chełmiec Wałbrzych 0:3 (19:25, 19:25, 20:25)
WKS Wieluń - Hetman Włoszczowa 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:18)
ZAKSA Strzelce Opolski - Tygrysy Strzelin 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:18)
Gwardia Wilczyce - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3 (25:22, 22:25, 22:25, 18:25)