03.10.2021 21:58:55

Bezbłędni przy stole

Drugi mecz START-u Zduńska Wola i drugi wygrany 10:0. Tym razem podopieczni Bogusława Pabicha wygrali na wyjeździe z LKS-em Biała Rawska.

(fot. Facebook: IKS START Zduńska Wola)

W dziesięciu pojedynkach START stracił tylko trzy sety. Po przegranej partii zanotowali: Grzegorz Janczewski, Przemysław GierakMaciej Pietkiewicz. Wszystkie swoje sety wygrał Piotr Chmiel. START w lidze zajmuje 6. miejsce, ale rozegrał mniej spotkań od większości rywali.

14. Radość Porzecze: 0

W następnym meczu START zagra u siebie z UMLKS-em Radomsko.

Komentarzy: 1

Ping pong 05.10.2021 20:53:01
Oby tak dalej. W tym składzie w tej lidze problemów Start raczej miał nie będzie. Ale w barazach o l ligę z mistrzem grupy podkarpackiej może być różnie. Pożyjemy zobaczymy. Fajnie że nastąpiły zmiany personalne. Nie ujmując nikomu niektóre osoby z poprzedniej ekipy nie podnosiły już swoich umiejętności, a wręcz widać było jej spadek.

Miasto Zduńska Wola przygotowuje plan inwestycji, jakie mogą być prowadzone przy współpracy z samorządem Zapolic. To miejskie ulice, których przebudowa i przedłużenie w naturalny sposób połączy Zduńską Wolę z sąsiednią gminą i ułatwi dojazd mieszkańcom miejscowości graniczących z miastem.