02.10.2021 21:08:34

Broni i strzela

Piłkarki Pogoni Zduńska Wola zremisowała na wyjeździe z Wandą Nowa Huta 1:1 w meczu 7. kolejki II ligi. Bramkę dla zduńskowolanek zdobyła z rzutu karnego bramkarka Weronika Sobczak.

(fot. Pogoń Zduńska Wola)

Sobczak nie jest nominalną bramkarką, ale drużyna Pogoni miała braki kadrowe i nie było zawodniczki na tej pozycji. Tuz przed przerwą po zagraniu ręką zawodniczki gospodarzy, sędzia podyktował jedenastkę. Tę wykorzystała Sobczak. Kilka minut po przerwie Pogoń straciła bramkę po strzale Pauliny Fiałek.

Wanda Nowa Huta – Pogoń Zduńska Wola 1:1 (0:1)
0:1 – Weronika Sobczak (44’)
1:1 – Paulina Fiałek (49’)

Skład Pogoni: Sobczak – W. Szymczak, Piekarska, Karpińska, Barton – Bergier, Twardowska, Gruberek, Kubik – Torzewska, Zajączkowska