08.05.2021 19:09:44

Trzy punkty w debiucie. Przegrana Pogoni

Pod wodzą nowego trenera Jarosława Wargowiaka Jutrzenka Warta wygrała na wyjeździe z LKS-em Kwiatkowice 2:0. Wygrać nie udało się Pogoni Zduńska Wola, która u siebie uległa Orłowi Nieborów 0:2.

Orzeł objął prowadzenie w 19 minucie po strzale z dystansu. Krzysztof Chruściel zareagował z opóźnieniem i piłka z delikatną rotacją wpadła obok prawego słupka bramkarza. Po przerwie Orzeł jeszcze podwyższył na 2:0.

Pogoń Zduńska Wola – Orzeł Nieborów 0:2 (0:1)
0:1 – Igor Tomaszewski (19’)
0:2 – Karol Kruk (52’)

Skład Pogoni: Chruściel – Porada, Retkowski, Budka, J. Kaczmarek – Szyc, Okachi, Owczarek, Nowak – Chmielewski, Sobczak

Jutrzenka rozegrała pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Wargowiaka. Debiut rozpoczął się znakomicie. Już w 5 minucie Cyprian Lewandowski zaskoczył bramkarza rywali ze swojej połowy i zdobył gola z ponad 50 metrów. Pod koniec pierwszej części spotkania gola na 2:0 zdobył Piotr Kobierski, który oddał piękny strzał w samo okienko.

LKS Kwiatkowice – Jutrzenka Warta 0:2 (0:2)
0:1 – Cyprian Lewandowski (5’)
0:2 – Piotr Kobierski (43’)

Skład Jutrzenki: Florczak – Dryka, Smolarek, Kobierski, Sulgan – M. Lewandowski, Cichosz (79’ Pałucki), Jurkowski, C. Lewandowski, Lewczuk - Młotkiewicz

W następnej kolejce Pogoń zagra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków, a Jutrzenka u siebie ze Skalnikiem Sulejów.

Komentarzy: 19

kibic Pogoni 10.05.2021 10:34:40
Szewczyk odejdz już nie rób siary, bedą wybory nie startuj bo przegrasz lepiej odejdz honorem.
Do rodowity 10.05.2021 10:29:42
Ile ci szrociarz płaci za takie wpisy
Kibic Pogoń 10.05.2021 10:01:11
A kiedy Szewczyk do dymisji ?
Xxx 10.05.2021 09:49:17
Ten wiekowy zawodnik to niech już lepiej kosi trawę na pogoni a nie za piłkę się bierze do tego się tylko nadaję a nie na trenera narzeka
Rodowity 10.05.2021 08:28:36
Łochowski na trenera z regionu zdolny ambitny Grał w Pogoni
Z szatni pogoni 09.05.2021 23:17:10
Zawodnicy w szoku poza jednym
Z szatni pogoni 09.05.2021 23:08:27
Trener Barton poleciał ponieważ zawodnicy go nie polubili. To główny argument szewczyka. Tak naprawdę to przez cały czas jeden " zawodnik " chodził do prezesa i narzekał, że nie ma przyjemności wyjść na mecz bo są ciężkie treningi. No w wieku 41 lat to ciężko siè biega ale kasę się bierze taką samą lub jeszcze większą jak inni. Najlepiej jest omijać treningi i dawać przykład młodzieży jak się powinno udawać trenować i jeszcze być przy tym kapitanem.
Do weber 09.05.2021 21:55:40
Oczekiwań to chyba nikt wielkich nie miał. Szkoda, bo kalendarz nie był łaskawy, a mimo wszystko punkty były. Ciekawe, czy jakiegoś łodziaka prezes wyczaruje, czy innego przyjezdnego Pozdrawiam
Do obserwator 09.05.2021 21:50:14
Jaki nowy impuls ? Po dwóch miesiącach ? To co to za zawodnicy jak co dwa miesiące potrzebują impulsu ? Na YouTube już jest mecz z Orłem. Gol na 0-2 i zachowanie obrońcy jasno pokazuje, kto trenera nie trawi. Może warto przejść na emeryturę, a nie sabotować własną drużynę, bo trzeba trochę pobiegać, a nie tylko pokopać ?
Weber 09.05.2021 20:48:50
Dziś przyszła informacja że prezes Pogoni zwolnił Trenera Bartona. Dziwne bo to był Trener z Zduńskiej Woli, utrzymanie pewne a wyniki różne ale nie były złe.Zobaczymy kto zostanie nowym trenerem IV ligowców z Zduńskiej Woli
Sieradzak 09.05.2021 13:50:18
A co ze Swedrem? 2 mecz już nie gra w Pogoni ?
Qaz 09.05.2021 04:12:54
A gdzie jest to słynne hasło " brawo młode weberki "? Zduńska na początku rundy wszystko przegrywała teraz gra w kratkę a strata do lidera czy nawet v-ce lidera to jest kosmos!!!
Sławek 08.05.2021 22:22:21
A co się miało stać, standardowo czapa
Piotr 08.05.2021 22:06:08
Ten Barton to nie trener tylko co najwyżej wuefista i to jeszcze bardzo słaby .stracił szatnie nikt go już nie słucha.
Anty Ksp 08.05.2021 20:58:28
Weberlandia NIC nie warta!
Obserwator78 08.05.2021 20:55:20
czas trenrta bartona sie skonczyl zawodnicy juz dawno go nie trawia czas na zmianę pogoni zycze wszystkiego najlepszego napewno się utrzymacie ale musi być nowy impuls dla drużyny
EZD 08.05.2021 20:14:58
Dlaczego nie grał bramkostrzelny młody Pawlak
Kibic Juve 08.05.2021 19:31:57
BRAWO DRUŻYNA BRAWO TRENER czy to początek Cudu tego Wam życzę powodzenia
Hahaha 08.05.2021 19:14:37
Co się stało w Zduńskiej?

Prezydent Sieradza Paweł Osiewała podpisał umowę na dofinansowanie budowy ulic: Harcerskiej, Cierplikowskiego i Sybiraków. Przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji ma być ogłoszony w ciągu najbliższych dni.

1

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się w Zduńskiej Woli. 10 szkół podstawowych z powiatu zduńskowolskiego wystawiło swoje drużyny, które rywalizowały w Szkole Podstawowej nr 6.

0

Chmiel, Homer i Kaszmir szukają swoich nowych rodzin. Spójrzcie na ich zdjęcia, może któryś skradnie Wasze serca i znajdzie swój dom? Więcej o zwierzakach z Czartek w programie Na Cztery Łapy na naszej antenie o 14:15 opowie Patrycja Bednarek.