PILNE

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu na drodze ekspresowej S-8 w kierunku Wrocławia. Na węźle Złoczew trwa zabezpieczenie miejsca po kolizji, zablokowany jest pas lewy jezdni zbierająco-rozprowadzający. Ruch odbywa się tam pasem prawym.

21.03.2021 13:08:23

Pogoń znów remisuje

Podobnie jak tydzień temu, tak i teraz Pogoń Zduńska Wola zremisowała 1:1. Tym razem zduńskowolanie na swoim stadionie zmierzyli się z Ceramiką Opoczno.

Ostatnia w ligowej tabeli Ceramika objęła prowadzenie w 10 minucie. Pogoń wyrównała za sprawą Princewilla Okachiego, który zdobył gola z rzuty karnego. Nigeryjczyk miał później jeszcze jedną doskonałą sytuację, ale jego strzał z bliskiej odległości wybronił bramkarz gości. Pod koniec pierwszej połowy jeszcze kilka razy zagotowało się w polu karnym gości, ale piłka nie znalazła już drogi do siatki.

Po przerwie nieco lepiej zaczęła grać Ceramika. Groźna sytuacja miała miejsce w 60 minucie. Bezpośrednio z rzutu wolnego z bliskiej odległości uderzył zawodnik z Opoczna. Piłka jednak przeszła obok słupka. Pod koniec meczu doskonale spisał się Krzysztof Chruściel. Bramkarz Pogoni obronił dwie przysłowiowe „setki” i to w dużej mierze dzięki niemu drużyna zdobyła punkt.

Pogoń Zduńska Wola – Ceramika Opoczno 1:1 (1:1)
0:1 – (10’)
1:1 – Princewill Okachi (16’)

Skład Pogoni: Chruściel – Porada, Swędrowski, Retkowski, Budka – Szyc, Majerz, Kaczmarek, Okachi – Owczarek, Chmielewski

20. Ceramika Opoczno: 10

Za tydzień czekają nas derby. Na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu miejscowa Warta zagra z Pogonią.