28.11.2020 20:38:26

Stracili seta, zdobyli trzy punkty

Na wyjeździe siatkarze Tubądzina Volley MOSiR Sieradz wygrali z LUKS Dobroń 3:1 (25:18, 21:25, 25:15, 28:26) w meczu 9. kolejki II ligi. Za tydzień sieradzanie rozpoczną rundą rewanżową.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

LUKS Dobroń to drużyna, która w lidze zajmuje przedstatnie miejsce. Wydawało się zatem, że Tubądzin Volley wygra bez najmniejszych problemów. Stało się jednak inaczej. Gospodarze zdołali wygrać w drugim secie, a decydująca czwarta partia zakończyła się na przewagi. Dość nieoczekiwanie seta z ostatnią drużyną w lidze stracił też lider SMS Spała.