Starosta sieradzki z koronawirusem
Mariusz Bądzior, starosta sieradzki ze stwierdzonym koronawirusem. Samorządowiec poinformował dziś oficjalnie na portalu społecznościowym, że przebywa w szpitalu w Łodzi. Od 19 czerwca jest on na urlopie i od tego czasu nie miał kontaktu z pracownikami starostwa.
Mariusz Bądzior napisał dziś do internautów następujace słowa:
Moi drodzy, 1 lipca trafiłem do szpitala w Sieradzu, ponownie przeprowadzono u mnie test na obecność COV19 (wcześniej informowałem o tym, że test, który wykonano mi 24 czerwca nie wykazał zakażenia).
Wynik 2. testu okazał się pozytywny. Od dzisiaj jestem już w szpitalu Biegańskiego w Łodzi.Nie czuję się najlepiej, ale wyjdę z tego i wszyscy z tego wyjdziemy. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom i wszystkim za wyrazy wsparcia. Od 19 czerwca przebywałem na urlopie i nie miałem bezpośredniego kontaktu z pracownikami.
W sieradzkim starostwie nadal obowiązuje zaostrzony rygor sanitarny. Urząd stara się pracować normalnie, ale są pewne ograniczenia.
- Monitorujemy sytuację na bieżąco. Wszyscy pracownicy są zaopatrzeni w przyłbice i mają dostęp do środków dezynfekujących. Osoby z zewnątrz nie mają wstępu między innymi do sekretariatu starostwa. Poza tym pracujemy normalnie - informuje portal nasze.fm Kazimiera Gotkowicz, wicestarosta sieradzki.
Więcej informacji
Włodarz skwitowany pozytywanie
Dzisiaj, 10:56:01
12 czerwca br. odbyła się XV Sesja Rady Gminy Wróblew. Niewątpliwie, najważniejszymi punktami obrad były głosowania nad udzieleniem Wójtowi Gminy Wróblew - Tomaszowi Woźniakowi wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Wróblew za 2025 rok.
Festyn Rodzinny w Tubądzinie
Wczoraj, 16:13:24
W Parku Muzeum Walewskich w Tubądzinie odbył się Festyn Rodzinny, który był podsumowaniem tygodniowego pleneru malarskiego zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Wróblew. Wydarzenie połączyło prezentację efektów pracy młodych artystów z bogatym programem kulturalnym i licznymi atrakcjami dla mieszkańców.
Komentarze