Warsztaty artystyczne online
W Naszym Radiu wiele razy mówiliśmy o projektach realizowanych przez sieradzankę, Agnieszkę Pawlak. Tym razem namawiamy do wzięcia udziału w warsztatach on-line, które prowadzi.
- Epidemia koronawirusa spowodowała, że zdalnie pracujemy i zdalnie się uczymy i czasami szukamy sobie zajęcia. Dlatego zapraszam Was na konsultacje on - line, które prowadzę - zapowiada Agnieszka Pawlak.
- Nieważne ile macie lat, czym się zajmujecie, jeśli macie ochotę rozwijać swoje umiejętności aktorskie, wokalne, taneczne, lubicie próbować nowych rzeczy - napiszcie do mnie na FB albo dołączcie do wydarzenia - konsultacje on-line z aktorką Agnieszką Pawlak - wyjaśnia artystka.
Konsultacje są bezpłatne, w zamian Agnieszka prosi o wsparcie finansowe sieradzkiego hospicjum. Akcja potrwa do 30 kwietnia. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.
Agnieszka Pawlak - sieradzanka, aktorka, menedżerka artystyczna, animatorka kultury, absolwentka Studia aktorskiego STA w Poznaniu.
Czytaj również...
Więcej informacji
Spotkanie z Tymonem Tymańskim
Dzisiaj, 11:11:55
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Tymonem Tymańskim - jednym z najbardziej wszechstronnych i niekonwencjonalnych twórców polskiej kultury współczesnej.
Włodarz skwitowany pozytywanie
Dzisiaj, 10:56:01
12 czerwca br. odbyła się XV Sesja Rady Gminy Wróblew. Niewątpliwie, najważniejszymi punktami obrad były głosowania nad udzieleniem Wójtowi Gminy Wróblew - Tomaszowi Woźniakowi wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Wróblew za 2025 rok.