06.10.2019 13:03:19

Orzeł wpadł do Warty

To była radosna gra. Aż 12 goli zobaczyli kibice w Sieradzu. Miejscowa Warta wygrała z Orłem Nieborów aż 10:2. Nastrzelał się Adam Patora, który zdobył 4 gole.

Lider IV ligi podejmował u siebie ostatni w tabeli, Orzeł Nieborów. Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami. Szybko bramkę zdobył Patora. Kilka minut później dość nieoczekiwanie gola strzelił zawodnik gości. Michał Redzisz uderzył zza pola karnego i zmieścił piłkę tuż przy słupku. Remis nie trwał długo. Ładne dośrodkowanie otrzymał Patora, który dostawił nogę i z bliska strzelił swojego drugiego gola. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy Warta otrzymała rzut wolny z ok. 20m. Strzał Mariusza Zasady nieznacznie minął słupek. Chwilę potem rzut karny otrzymali piłkarze z Nieborowa. Do jedenastki podszedł Redzisz, który zdobył swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu. Minęły tylko dwie minuty, a Warta ponownie objęła prowadzenie. Tym razem za sprawą Grzegorza Brochockiego.

Druga połowa dopiero co się rozpoczęła, a już bramkę zdobył Damian Pawlak, który otrzymał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Później hattricka skompletował Adam Patora, który trzecią bramkę zdobył po uderzeniu głową. W 70 minucie składną akcję pod polem karnym Orła, przeprowadziła Warta i z bliska na 6:2 strzelił Piotr Bartłoszewski. Swoje trzy grosze dorzucił także Przemysław Nawrocki, który otrzymał ładne podanie i niskim strzałem pokonał golkipera gości. Chwilę później ten sam zawodnik ponownie trafił. Nie minęło wiele czasu i swoją czwartą bramkę w meczu zdobył Patora. Na dwucyfrowy wynik strzelił natomiast Bartłoszewski, który po raz drugi w meczu wpisał się na listę strzelców