Pocztowy priorytet
Zwycięstwem Poczty Polskiej zakończyła sie trzecia edycja turnieju piłkarskiego Euro 2012 w Mundurze. To drugie zwycięstwo pocztowców w krótkiej historii turnieju.
W tym roku turniej dla służb mundurowych odbywał się na otwartych boiskach w trzech miastach: Sieradzu, Pabianicach i Wieluniu. Od fazy półfinałowej spotkania odbywały się w Sieradzu, na boiskach 15 SBWD.
MECZ O VII MIEJSCE:
15 SBWD - Marynarka Wojenna 2:1
MECZ O V MIEJSCE:
Komenda Powiatowa PSP Sieradz - Służby Mundurowe Pabianice 0:2
PÓŁFINAŁY:
Służby Mundurowe Wieluń - Reprezentacja Górnego Śląska PSP 3:2
Poczta Polska - Komenda Główna Policji 2:1
MECZ O III MIEJSCE:
PSP Górny Śląsk - KG Policji 0:0 (k 3:2)
FINAŁ:
Poczta Polska - Wieluń 1:0
Najlepszy bramkarz - Szymon Burek (PSP Górny Śląsk)
Najlepszy zawodnik - Grzegorz Sitek (KG Policji)
Król Strzelców - Mariusz Graczykowski (Poczta Polska) - 7 goli
Więcej informacji
Dofinansowanie na modernizację pływalni przy SP9
Dzisiaj, 11:57:44
Ponad półtora miliona złotych otrzymała Zduńska Wola na modernizację pływalni krytej przy Szkole Podstawowej nr 9. Wniosek o dofinansowanie unijne został najwyżej oceniony na liście konkursowej.
Przedszkolaki z Wróblewa odwiedziły Nasze Radio
Dzisiaj, 11:40:37
Dziś naszą redakcję odwiedziły dzieci z Przedszkola we Wróblewie. W wycieczce uczestniczyły grupy "Wróbelki" oraz "Biedronki". Przedszkolaki miały okazję zajrzeć za kulisy naszej pracy i poznać zawód prezentera radiowego. Dzieci zwiedziły studio, zobaczyły, jak powstają audycje oraz dowiedziały się, na czym polega codzienna praca w radiu.
Łódzkie dla młodzieży. 250 tysięcy złotych na wsparcie dla młodzieżowych rad
Dzisiaj, 10:56:27
O pieniądze z nowego programu mogą się starać gminy i powiaty, w których działają młodzieżowe rady. Program ma za zadanie wesprzeć i upowszechnić ideę samorządności, zwłaszcza wśród młodzieży, rozwinąć postawy społeczne i obywatelskie, zwiększyć aktywność młodych mieszkańców naszego regionu oraz wzmocnić działania młodzieżowych rad.

Komentarze
co do zawodowstwa ... ludzie o czym wy mowicie! 4 klasa rozgrywkowa w tym kraju to amatorka, najlepiej o tym swiadczy fakt ze musza pracowac na etatach w poczcie! gratulacje dla pocztowcow
Proszę o podanie nie tylko wyników turnieju piłkarskiego, ale również ilość kibiców , którzy przybyli na boiska "Euro 2012 w Mundurze" (proszę nie uwzgledniać w tej liczbie zawodników i działaczy). Ta impreza za dwa lata ma być jedną z najwiekszych imprez promujących miasto Sieradz i ma pochłonąć pewne nakłady finansowe miasta i to nieduże (obecnie już pochłania np. doradca ds. Euro 2012 w Mundurze). Chciałbym, aby władze miasta miały świadomość, iż ta impreza (podobnie jak inne np. festiwal włosów, Dni morza itd.) nie sa w kręgu zainteresowań mieszkańców Sieradza i nic temu miastu nie dają. Panie Prezydent Walczak proszę wyciagnąc wnioski z organizacji takich imprez... szkoda naszych wspólnych pieniedzy!