2019-09-15 19:45:51

Działoszyn znowu straszy

W ostatnim meczu 7. kolejki IV ligi Jutrzenka Warta przegrała u siebie z Wartą Działoszyn 1:3. To trzecia porażka Juwe w tym sezonie.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Po pierwszej połowie Jutrzenka przegrywała 0:1. Po przerwie gospodarze wyrównali za sprawą Adriana Freta. Niestety kilka minut później goście wyszli na prowadzenie, a pod koniec meczu podwyższyli wynik po strzale z rzutu karnego. Przypomnijmy, że wcześniej piłkarze z Działoszyna zdołali urwać punkty Warcie Sieradz. W następnej kolejce Jutrzenka zagra na wyjeździe z LKS-em Kwiatkowice.

Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 3:1 (1:0)
1:0 - Jakub Szaniec (6')
1:1 - Adrian Fret (55')
2:1 - Damian Zawieja (61')
3:1 - Paweł Marchewska (87')

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Graczykowski, Młynarski, Pawlak - Fret, Dudek (85' P. Kobierski), Adamiak, Woźniak (65' Sulgan) - Burski, M. Kobierski

Xxx 2019-09-16 17:14:30
Jesli ktoś choć trochę zna się na piłce to widzi że 80 procent zawodników juve nie podejmuje samodzielnie decyzji gdyż trener na nich wywiera presję przez swoje podpowiedzi Tak się nie gra w piłce seniorskiej Trener musi to zrozumieć
Aa 2019-09-16 12:10:22
Do Damiana. Ty uważasz że ta drużyna gra dla trenera to widać że mizerne pojęcie o piłce masz Tu widać gołym okiem brak reżysera który potrafi zrąbać l tu nie ma Świętych Krów A wygląda tak 7 zawodników nietykalnych a reszta jopka jopka Tak się nie zbuduje drużyny
janek cyganek 2019-09-16 10:24:51
juve dziady bedziecie grac z Kociszuwkiem i Goluchami jak tak dalej pojdzie
Marecki 2019-09-16 09:56:33
A co to juve mecz przegralo
orbitek 2019-09-16 08:03:27
Nie Juve tylko JUTE! Jutrzenka to JUTE!!!
Damian 2019-09-16 07:23:48
Bez tego trenera to 3/4 aktualnego składu by nie było bo kto by chciał grać w tym wiejskim klubiku?
Kibic Juve 2019-09-15 20:37:11
Analizując dotychczasowe mecze Juve w 4lidze widać brak chemii między zawodnikami a trenerem bez tego nie ma Drużyny. Krzyczeć to każdy potrafi nawet kibice na trybunie. Wiecej analizy i szukania pozytywów. Bo ta Drużyna ma potencjał Pozdrawiam

To będzie doskonała okazja do skorzystania z bezpłatnych badań przesiewowych oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat cukrzycy. W środę, 23 października, w sali kameralnej Zduńskowolskiego Centrum Integracji - Ratusz odbędzie się spotkanie edukacyjne organizowane przez miejscowe koło diabetyków.

1

Policja na podstawie zarządzenia prokuratora Prokuratury Rejonowej w Sieradzu poszukuje widocznego na zdjęciach mężczyznę i kobietę, którzy mogą mieć związek z przestępstwem popełnionym na terenie Sieradza.

3

Jednym ze sposobów na walkę ze smogiem są akcje edukacyjne. Dzisiaj strażnicy miejscy oraz zawodowi strażacy spotkali się ze zduńskowolanami w Ratuszu.