15.09.2019 19:45:51

Działoszyn znowu straszy

W ostatnim meczu 7. kolejki IV ligi Jutrzenka Warta przegrała u siebie z Wartą Działoszyn 1:3. To trzecia porażka Juwe w tym sezonie.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Po pierwszej połowie Jutrzenka przegrywała 0:1. Po przerwie gospodarze wyrównali za sprawą Adriana Freta. Niestety kilka minut później goście wyszli na prowadzenie, a pod koniec meczu podwyższyli wynik po strzale z rzutu karnego. Przypomnijmy, że wcześniej piłkarze z Działoszyna zdołali urwać punkty Warcie Sieradz. W następnej kolejce Jutrzenka zagra na wyjeździe z LKS-em Kwiatkowice.

Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 3:1 (1:0)
1:0 - Jakub Szaniec (6')
1:1 - Adrian Fret (55')
2:1 - Damian Zawieja (61')
3:1 - Paweł Marchewska (87')

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Graczykowski, Młynarski, Pawlak - Fret, Dudek (85' P. Kobierski), Adamiak, Woźniak (65' Sulgan) - Burski, M. Kobierski