Piknik w Okręglicy strzałem w dziesiątkę

- Dopisała pogoda i uczestnicy - przyznają organizatorzy dziękując wszystkim, którzy wzięli udział w pikniku strzeleckim dla Natalii. Impreza odbyła się wczoraj w Okręglicy pod Sieradzem. W pikniku wzięło udział około tysiąca osób, a udało się zebrać 30 tys. zł.
Zebrane pieniądze mają pomóc mieszkance naszego regionu w powrocie do zdrowia. Natalia przed rokiem miała poważny wypadek. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Natalia przyznaje, że czuje się coraz lepiej, wzmacnia intensywną rehabilitacją. Nie kryła też wzruszenia, że tak dużo osób przyszło na piknik.
Organizatorzy pikniku byli bardzo pozytywnie zaskoczeni frekwencją i serdecznie dziękują wszystkim, który pojawili się w Okręglicy, żeby pomóc Natalii w powrocie do zdrowia.
- Piknik upłynął w miłej i bezpiecznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za pomoc w jego przeprowadzeniu instruktorom strzelectwa i osobom, które przyszły np. obsługiwać stoiska gastronomiczne. I oczywiście wszystkim uczestnikom - mówi Maciej Szustak, jeden z organizatorów tego wydarzenia. Jerzy Szubiga, który opiekował się podczas pikniku najmłodszymi, dodaje, że zaskoczył go zapał najmłodszych do strzelania.
Poniżej możecie posłuchać rozmowy z organizatorami tego wydarzenia:
Serdecznie dziękujemy też Sylwii Glazer za zrobienie wielu pięknych zdjęć. TUTAJ znajdziecie więcej prac jej autorstwa.
Więcej informacji
Porażka i niewykorzytany karny
Wczoraj, 22:18:32
Nieudany początek baraży o awans do IV ligi w wykonaniu rezerw Warty Sieradz. W pierwszym meczu półfinałowym Sieradzanie przegrali na wyjeździe ze Startem Brzeziny 0:2 i zmarnowali rzut karny. W sobotę odbędzie się spotkanie rewanżowe.
Na Cztery Łapy - na nowe domy czekają Spinka, Kama i Alex
Dzisiaj, 06:00:42
W programie "Na Cztery Łapy" o 14:15 poznacie trzech wyjątkowych psich seniorów z Funny Pets w Czartkach. Spinka, Kama i Alex mają za sobą wiele trudnych doświadczeń, ale każdego dnia pokazują, jak wielką siłę daje cierpliwość, spokój i zaufanie budowane małymi krokami. To historia o odwadze, przełamywaniu lęków i nadziei na własny dom.
"Modelik" zaprasza na wystawę modeli z klocków
Wczoraj, 15:59:23
Na kolejną wystawę zaprasza działająca w Zduńskiej Woli Grupa Miłośników Modeli i Modelarstwa "Modelik". W najbliższy weekend, a także tydzień później (27 i 28 czerwca) w siedzibie Ochotniej Straży Pożarnej w tym mieście będzie można oglądać modele z klocków konstrukcyjnych.

Komentarze