27.05.2010 14:08:46
region

Sieradzanie dopingują Kubicę

Miłość nie zna granic, również ta, do sportu. Czwórka przyjaciół z Sieradza wyruszyła do Stambułu, by od piątku dopingować Roberta Kubicę podczas kolejnego weekendu F1.

(fot. nasze.fm)

Maciek, Dawid, Rafał i Mariusz bilety zamówili miesiąc temu i choć nie były tanie, na pewno było warto. Miejsca w piątym rzędzie wzdłuż prostej startowej na pewno dostarczą niezapomnianych emocji. Jak powiedzieli nam uczestnicy wyprawy, miejsce Kubicy w GP Turcji będzie sprawa drugorzędną. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i przeżywanie emocji na żywo. Wszystkim, którzy będą śledzić wyścig w telewizji radzimy uważnie spoglądać również w stronę trybun. Być może zauważą tam wielką biało czerwoną flagę z napisem SIERADZ.

Komentarze

Smilo
30.05.2010 13:45:39
Gratki chłopaki. Miło było zobaczyć flagę z nazwą naszego miasta na trybunach :)
Lena
28.05.2010 13:53:47
Każdy może być niezadowolony i ma do tego prawo, ale o takich rzeczach się pisze w adekwatnym do tego miejscu, a nie pod artykułem, który dotyczy całkiem innego zagadnienia. Jak widać Ty należysz do tych wybrednych, którzy najchętniej chcieliby, aby im podcierać tyłek 100$. Niestety jak wiadomo każdy się uczy i po to jest selekcja Ty chyba nie od początku byłeś GBUREM, ale tez musiałeś się tego nauczyć. :) Jak widać obawa przed kompromitacją i wstyd przed samym sobą nie pozwala Ci się podpisać pod wystawianymi przez Ciebie komentarzami trudno - tak robią tylko tchórze :)
jo
28.05.2010 00:43:22
Lano ja też bym bronił rodzeństwa.. "Księga skarg i zażaleń" - powiał PRLem :) Wiem co się z nią robi :) Jak bym chciał wiedzieć ile mój sąsiad wydał na bilet (dużo) F1 to spytam się Pani "Jadwigi"..Wchodząc na ta stronę oczekuje profesjonalizmu i rzetelnych informacji a nie.... Pora na przyjęcie "gorszej" oceny z powaga i z przemyśleniem. Mi się nie spodobało tylko dane info na nie odpowiedniej stronie. Powtórzę się - do chłopaków nic nie mam.. mam "ale" do pracowników ich firmy i do administratora tej strony - troszeczkę profesjonalizmu! Do grupy na Rajd Polski: zróbmy sobie fotę rodem z Naszej-Klasy może napiszą o nas! Niezadowolony klient - tacy tez istnieją!
Lena
27.05.2010 20:42:13
Jak widać komuś żal do tyłka zagląda. Ze o Tobie nie piszą, czy że Twoje życie nie ma barw i musisz siedzieć z dupskiem w domu i nic w życiu nie osiągniesz? Oni przynajmniej na tym "dokręcaniu kół" jak twierdzisz się znają i robią to co naprawdę lubią. Umieją podzielić pracę między zabawą i odwrotnie. Jeśli byłeś niezadowolony z ich usług ( w co szczerze wątpię ) mogłeś napisać to w księdze skarg i zażaleń. Oj człowieczku siedzisz w tym swoim marnym domu, z tym swoim marnym życiem. Powodzenia i idź do nich może Cię zatrudnią to się poduczysz troszkę! :) Bajo! Powodzenia Chłopaki! Czekam z niecierpliwością na bis.
jo
27.05.2010 20:01:36
I ja im życzę miłej zabawy, szerokiej drogi - szczęśliwego powrotu.. Nie napisałem tego że... nie wiem co... po prostu... Osobiście znam wielu co byli zobaczyli i szczęśliwie wrócili. Inna grupa z Sieradza pojechał na Rajd Portugalii - też maja flagę z napisem Sieradz - no ale oni dopingują Michała Kosciuszko.( rajdowy Wicemistrz Świata 2009 w klasyfikacji JWRC). Chodzi mi o to że jadą bo kochają ten sport.. jadą bo chcą.. jadą - i tylko tyle.I nie piszą o tym w regionalnym forum:"bilety zamówili miesiąc temu i choć nie były tanie, na pewno było warto". Bardziej cieszyłbym się jakby Panowie opowiedzieli coś "na żywo" - może "Nasze Radio" dałoby się namówić na mała transmisje bezpośrednio z toru. I przepraszam za wypowiedz na temat firmy(korzystałem z usług - już tego nie robię - moja sprawa).Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
:-)))
27.05.2010 18:10:47
Przeszkadza Ci, że komuś się udało? Że będzie się dobrze bawił? Że jeszcze ktoś go znalazł i opisał? Skąd u Ciebie tyle zawiści? Niech jadą! Niech się bawią! Niech rozwieszą ten wielki baner a ja chętnie poszukam w tv ich i tej flagi! Niech zarabiają jeszcze więcej! Niech im się wiedzie. Niech wiedzie się Tobie smutny człowieku... Pozdrawiam
jo
27.05.2010 17:56:03
Piszecie to by się pochwalić czy już naprawdę nie macie o czym pisać. Niedługo dojdzie do tego że będziecie pisać o tym że "Jan Kowalski" kupił sobie nowe auto i jedzie na działkę - bo wcześniej nie było go stać! Jeśli tak się dorobili na dokręcaniu kół to zamiast chwalenia się że stać ich "aż" na takie drogie bilety - proponuje zainwestować w kurs obsługi klienta(myślę że lepiej państwo by na tym wyszło).
27.05.2010 15:43:32
ooo, ale zdziwko ;-) Jednak puścili. A tak na poważnie, to każdemu zdarzają się pomyłki.
polonista
27.05.2010 14:07:05
Dopingować (kogo? co?) - Kubicę
Kibicować (komu? czemu?) - Kubicy

i tak nie puszczacie niewygodnych dla siebie komentarzy

Więcej informacji

Zduńska Wola

Dofinansowanie na modernizację pływalni przy SP9

Dzisiaj, 11:57:44

Ponad półtora miliona złotych otrzymała Zduńska Wola na modernizację pływalni krytej przy Szkole Podstawowej nr 9. Wniosek o dofinansowanie unijne został najwyżej oceniony na liście konkursowej.

0
region

Przedszkolaki z Wróblewa odwiedziły Nasze Radio

Dzisiaj, 11:40:37

Dziś naszą redakcję odwiedziły dzieci z Przedszkola we Wróblewie. W wycieczce uczestniczyły grupy "Wróbelki" oraz "Biedronki". Przedszkolaki miały okazję zajrzeć za kulisy naszej pracy i poznać zawód prezentera radiowego. Dzieci zwiedziły studio, zobaczyły, jak powstają audycje oraz dowiedziały się, na czym polega codzienna praca w radiu.

0
region

Łódzkie dla młodzieży. 250 tysięcy złotych na wsparcie dla młodzieżowych rad

Dzisiaj, 10:56:27

O pieniądze z nowego programu mogą się starać gminy i powiaty, w których działają młodzieżowe rady. Program ma za zadanie wesprzeć i upowszechnić ideę samorządności, zwłaszcza wśród młodzieży, rozwinąć postawy społeczne i obywatelskie, zwiększyć aktywność młodych mieszkańców naszego regionu oraz wzmocnić działania młodzieżowych rad.

0
On AirTeraz gra

Monika Waraczyńska

monika.waraczynska@nasze.fm
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:24
Life
Des'ree
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
24.06.2026 Przedszkolaki z Wróblewa odwiedziły Nasze Radio
24.06.2026 Dni Gminy Wróblew 2026, zapowiedź wydarzenia
23.06.2026 Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Zduńskiej Woli. Mówi o nim Katarzyna Biniaszczyk z KPP
22.06.2026 IV Charytatywne Old Derby: Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz
22.06.2026 Piknik Motoryzacyjny Bezpieczne Wakacje w Sieradzu

Co, gdzie, kiedy

24.06.2026
Spotkanie z Lekarzem Marcinem Sowińskim
Kawiarnia Nasze Niebo w Mieście, Zduńska Wola ul. Łaska 88
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
XIII Letnia Akademia Opery, Operetki i Musicalu
Plac przy Klasztorze OO. Bernardynów w Warcie
Kwesta na rzecz renowacji historycznych nagrobków
Cmentarz Parafialny w Rossoszycy
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...