KKS Sieradz na fali...sukcesów
Na torze MALTA w Poznaniu rozegrano otwarte mistrzostwa miasta z udziałem zawodników Kajakowego Klubu Sportowego z Sieradza. Nasi zawodnicy wywalczyli w regatach 4 medale.
Na najwyższym stopniu podium stanęła dwójka młodziczek - Monika Osetek i Paulina Wróblewska. Srebrne krążki wywalczyły :Jagoda Piechocka w K-1 dziewczynek i wspomniana Monika Osetek w K-1 młodziczek. Swój drugi medal, tym razem brązowy w tej samej konkurencji wywalczyła Paulina Wróblewska. Poza tym zawodnicy KKS jeszcze czterokrotnie plasowali się w pierwszej szóstce wyścigów.
K-1 młodzików - 500m
4. Oskar Zieliński
6. Przemek Szczepanik
K-2 młodzików - 500m
4. Oskar Zieliński, Przemek Szczepanik
K-1 dziewcząt, 500m
5. Oliwia Piechocka
W regatach brali również udział Chrzanowski Sebastian, Chrzanowski Bartłomiej, Duch Sebastian w kategorii młodzików oraz Szymala Piotr w kategorii senior.
Więcej informacji
Opieka koordynowana w Łódzkiem
Dzisiaj, 13:31:52
Opieka koordynowana działa od 1 października 2022 r. W Łódzkiem w styczniu 2023 r. było zaledwie 42 placówki, które przystąpiły do projektu. Rok później było już ich 158, a w styczniu 2025- 211 placówek. Obecnie opieką koordynowaną w województwie łódzkim objętych jest 2 300 000 pacjentów, czyli około 70 proc. wszystkich zadeklarowanych pacjentów.
Legendarny zespół wystąpi w Sieradzu
Dzisiaj, 13:29:27
W sobotę Rynek w Sieradzu wypełni się muzyką, tańcem i wyjątkową energią jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. O godz. 20.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
Dofinansowanie na modernizację pływalni przy SP9
Dzisiaj, 11:57:44
Ponad półtora miliona złotych otrzymała Zduńska Wola na modernizację pływalni krytej przy Szkole Podstawowej nr 9. Wniosek o dofinansowanie unijne został najwyżej oceniony na liście konkursowej.

Komentarze
Bylo suppeeerr .