Pogoń-Ekolog wyrzuca Neściora. Maliszewski chce odejść
Z drużyny Pogoni - Ekolog Zduńska Wola wciąż ubywają zawodnicy. Jednych z gry eliminują kontuzje, innym dziękuje za usługi zarząd klubu. Tak stało się właśnie z Dawidem Neściorem.
Mówi prezes Pogoni - Jarosław Szewczyk:
Ostatni mecz pokazał, że Dawid jest kompletnie nieprzygotowany do rundy. Wolę, żeby ten mecz dał szansę zawodnikowi swojemu, młodemu, który chociaż ma ambicje, a Dawid myślami już był gdzieś w innym klubie. Dla mnie to rozstanie nie było żadnym zaskoczeniem, bo ja się zastanawiałem już wcześniej, chyba ze dwa mecze. Rozmawiałem z nim, jednak nie przekonał ani mnie, ani trenera. Przede wszystkim trener podjął taką decyzję zdejmując go w meczu z Wartą. Nie pomaga tej drużynie po prostu.
Prawdopodobnie klub jeszcze przed końcem sezonu opuści kolejny zawodnik - Oktawian Maliszewski. Tym razem to decyzja samego piłkarza.
Więcej o sytuacji kadrowej Ekologa będziemy mówić w jutrzejszych Radiowych Programach Sportowych.
Więcej informacji
Opieka koordynowana w Łódzkiem
Dzisiaj, 13:31:52
Opieka koordynowana działa od 1 października 2022 r. W Łódzkiem w styczniu 2023 r. było zaledwie 42 placówki, które przystąpiły do projektu. Rok później było już ich 158, a w styczniu 2025- 211 placówek. Obecnie opieką koordynowaną w województwie łódzkim objętych jest 2 300 000 pacjentów, czyli około 70 proc. wszystkich zadeklarowanych pacjentów.
Legendarny zespół wystąpi w Sieradzu
Dzisiaj, 13:29:27
W sobotę Rynek w Sieradzu wypełni się muzyką, tańcem i wyjątkową energią jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. O godz. 20.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
Dofinansowanie na modernizację pływalni przy SP9
Dzisiaj, 11:57:44
Ponad półtora miliona złotych otrzymała Zduńska Wola na modernizację pływalni krytej przy Szkole Podstawowej nr 9. Wniosek o dofinansowanie unijne został najwyżej oceniony na liście konkursowej.

Komentarze
Oczywiście że minusy i to komu prezesowi Ekologa -10 (słownie - minus dziesięć ) . Uzasadnienie - Oglądając zawodnika Neściora na sparingach wszyscy twierdzili że ten zawodnik się nie nadaje na 3 ligę a prezes go zatrudnia i lokuje w najdroższych hotelach w naszym mieście ( tego to nawet nie mieli siatkarze grający w 1 lidze) ale już to nie powinno się osłabiać się zespołu na koniec rozgrywek , dalej zatrudnia się Adamka i na dzień dobry daję się 3tys zł a Gruchaj nadal jest pierwszym bramkarzem czy to normalne a teraz o co chodzi z Maliszewskim . Dwa w okresie zimowym pozbywa się zawodników którzy strzelają bramki - np.Majewski. Nie pomaga kontuzjowanym zawodnikom , ciekaw jestem czy pomoże młodemu Swędrowskiemu bo co słyszałem to poważna kontuzja. Już więcej się nie będę rozpisywał a za całokształt to niech prezesa rozliczą kibice klubu.