Sieradzanki z pucharem starosty zduńskowolskiego.
Piłkarki ULKS MOSiR Sieradz wygrały Halowy Turniej o Puchar Starosty w Zduńskiej Woli. Podopieczne Rafała Dziuby nie doznały porażki, nie straciły też żadnej bramki.
W turnieju rywalizowało 8 zespołów (każdy z każdym). Sieradzanki wygrały 5 spotkań, 2 bezbramkowo zremisowały.
Końcowa kolejność:
1. ULKS MOSiR Sieradz
2. Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie
3. KS Królewscy Płock
4. Gotowe Na Wszystkie
5. PTC Pabianice
6. Zawisza Rzgów
7. Kolejarz Łódź
8. MKS Zduńska Wola
Wyróżnienia indywidualne:
Najlepsza zawodniczka: Anna Pioruńska (Gotowe Na Wszystkie)
Najlepsza bramkarka: Martyna Nowakowska (Zawisza Rzgów)
Najlepsza strzelczyni: Dominika Minias (ULKS MOSiR Sieradz)
Więcej informacji
Groźny pożar w gminie Wróblew
Dzisiaj, 19:50:15
Kilka godzin trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w miejscowości Józefów (gmina Wróblew). Płonęło kilka hektarów lasu i zboże na pniu.
Śląsk na sieradzkim rynku
Dzisiaj, 13:22:00
Upał nie przestraszył artystów i widzów. Rynek w Sieradzu wypełnił się wczoraj muzyką i tańcem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zgromadził liczną publiczność.
Wielkie rzuty
Dzisiaj, 12:10:54
Zduńskowolanka Róża Kozakowska (Start Tarnów) zdobyła w Zamościu złoty medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski, a ponadto ustanowiła nowy rekord świata w rzucie maczugą. Na trzecim stopniu podium stał Maciej Tomczyk. Zawodnik Startu Zduńska Wola rywalizował w rzucie oszczepem.
Komentarze