W oczekiwaniu na galę...
Dziś w zduńskowolskim Ratuszu odbyła się próba generalna do kolejnej gali Plebiscytu 7 Wspaniałych. Uroczystość odbędzie się w najbliższy piątek.
Gala tradycyjnie zwieńczy kolejny Plebiscyt 7 Wspaniałych. To już 19 edycja. Gospodarzami tego wieczoru będą prezenterzy Naszego Radia: Ela Sośnicka i Michał Sieczkowski.
- Jak zawsze będą występy artystyczne. Będzie śpiewać Marie Napieralska, którą możecie znać z anteny Naszego Radia. Na scenie pojawią się fantastyczne tancerki Teatru Tańca Arabesque ze Zduńskiej Woli. Tego wieczoru nie zabraknie również kabaretów, ale także my przygotowaliśmy dla Was taki mini kabaret w postaci filmu z przygotowań do gali, jednak więcej nie zdradzę - mówi Ela Sośnicka.
Gala Plebiscytu 7 Wspaniałych to nie tylko atrakcje związane z występami artystów. To przede wszystkim nagrodzeni sportowcy.
- To będą laureaci w kilku kategoriach. Jak zwykle zaczniemy od kategorii Sportowa Impreza Roku. Następnie Sportowe Wydarzenie Roku. Kolejną kategorią będzie Nasi w Polsce i na Świecie, chodzi o sportowców którzy pochodzą z naszego regionu, tutaj zaczynali swoje kariery, ale już reprezentują barwy innych klubów w Polsce czy nawet w Europie. Nagrodzimy także w kategorii Wspaniały Trener i Wspaniały Sportowiec. Głosy są już przeliczone na plebiscytowe punkty. Na podstawie sms-ów i głosów Plebiscytowej Kapituły, głosy przeliczane są na plebiscytowe punkty, sumujemy je i otrzymujemy wynik końcowy - mówi Michał Sieczkowski.
Fotorelacje z piątkowej gali będziecie mogli zobaczyć na nasze.fm.
Więcej informacji
Groźny pożar w gminie Wróblew
Dzisiaj, 19:50:15
Kilka godzin trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w miejscowości Józefów (gmina Wróblew). Płonęło kilka hektarów lasu i zboże na pniu.
Śląsk na sieradzkim rynku
Dzisiaj, 13:22:00
Upał nie przestraszył artystów i widzów. Rynek w Sieradzu wypełnił się wczoraj muzyką i tańcem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zgromadził liczną publiczność.
Wielkie rzuty
Dzisiaj, 12:10:54
Zduńskowolanka Róża Kozakowska (Start Tarnów) zdobyła w Zamościu złoty medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski, a ponadto ustanowiła nowy rekord świata w rzucie maczugą. Na trzecim stopniu podium stał Maciej Tomczyk. Zawodnik Startu Zduńska Wola rywalizował w rzucie oszczepem.
Komentarze