Z MKS Kalisz tylko set

Bez trzech podstawowych zawodników siatkarze ULKS MOSiR zagrali dziś przeciwko MKS-owi Kalisz. Gospodarze grając ostatni w rundzie zasadniczej mecz we własnej hali ulegli 1:3.
W składzie ULKS MOSiR zabrakło dziś podstawowych zawodników: Jakuba Bartosiewicza na rozegraniu, Bartłomieja Kuźnika na środku bloku i Radosława Szymczaka na libero. Trener Maciej Bartodziejski nie mógł też skorzystać z Mateusza Skonecznego. Swoją szansę dostali siatkarze, którzy do tej pory grali mniej: Michał Cieślak, Bartosz Świeszczakowski, Łukasz Woźniak, czy Dawid Stępniak, który zadebiutował dziś w II lidze.
- W końcu dostałem swoją szansę, pod nieobecność kilku kolegów. Szkoda, że akurat w takim meczu, bo przegraliśmy mimo walki i serca włożonego w to spotkanie. Czegoś znów dzisiaj zabrakło, bo mimo zaangażowania całej drużyny przegraliśmy, ale na pewno idziemy w dobrym kierunku. Szkoda przede wszystkim pierwszego seta, w którym goniliśmy wynik i mieliśmy piłkę setową. Na pewno będziemy walczyć w kolejnych meczach, szczególnie w tych ostatnich, decydujących o utrzymaniu lidze - powiedział dzisiejszy debiutant Dawid Stępniak.
- MKS zagrał dziś na prawdę dobry mecz, może nie na sto procent swoich umiejętności, dlatego dał nam szansę, żebyśmy trochę powalczyli i to zrobiliśmy. Mieliśmy swoje szanse , ale graliśmy falami, rywal z kolei grał swoje i wygrał zasłużenie - tak mecz skomentował przyjmujący MOSiR-u Wojciech Dobrowolski.
ULKS MOSiR Sieradz - MKS Kalisz 1:3 (24:26, 25:17, 17:25, 18:25)
Pozostałe wyniki i tabelę II ligi znajdziecie TUTAJ
Więcej informacji
Groźny pożar w gminie Wróblew
Dzisiaj, 19:50:15
Kilka godzin trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w miejscowości Józefów (gmina Wróblew). Płonęło kilka hektarów lasu i zboże na pniu.
Śląsk na sieradzkim rynku
Dzisiaj, 13:22:00
Upał nie przestraszył artystów i widzów. Rynek w Sieradzu wypełnił się wczoraj muzyką i tańcem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zgromadził liczną publiczność.
Wielkie rzuty
Dzisiaj, 12:10:54
Zduńskowolanka Róża Kozakowska (Start Tarnów) zdobyła w Zamościu złoty medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski, a ponadto ustanowiła nowy rekord świata w rzucie maczugą. Na trzecim stopniu podium stał Maciej Tomczyk. Zawodnik Startu Zduńska Wola rywalizował w rzucie oszczepem.
Komentarze