Siatkarski Turniej Dzikich Drużyn
Wczoraj (22.01) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbył się IV Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Siatkowej. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów, które zagrały ze sobą systemem "każdy z każdym".
Najlepszymi zawodnikami wybrano Jakuba Jaworskiego i Martę Gołąbek. Najstarszym uczestnikiem był Robert Ciapciński, natomiast najmłodszym Damian Urbaniak. Nagrody zwycięzcom wręczył Paweł Hryniuk - przewodniczący Rady Gminy Zapolice i Karol Piotrowski - sędzia główny zawodów.
- W naszych zawodach wyniki są zawsze na drugim miejsce. Liczy się wspólna zabawa, miła atmosfera i integracja mieszkańców - podreśla Tomasz Woźniak z zapolickiego GOKiS, organizator zawodów.
Klasyfikacja końcowa:
1. Pstrokonie
2. Zapolice
3. Strońsko
4. Młodawin Dolny
5. Ptaszkowice
Więcej informacji
Groźny pożar koło Charłupi Wielkiej
Dzisiaj, 19:50:15
Kilka godzin trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w miejscowości Drzązna koło Charłupi Wielkiej (powiat sieradzki). Płonęło kilka hektarów lasu i zboże na pniu.
Śląsk na sieradzkim rynku
Dzisiaj, 13:22:00
Upał nie przestraszył artystów i widzów. Rynek w Sieradzu wypełnił się wczoraj muzyką i tańcem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zgromadził liczną publiczność.
Wielkie rzuty
Dzisiaj, 12:10:54
Zduńskowolanka Róża Kozakowska (Start Tarnów) zdobyła w Zamościu złoty medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski, a ponadto ustanowiła nowy rekord świata w rzucie maczugą. Na trzecim stopniu podium stał Maciej Tomczyk. Zawodnik Startu Zduńska Wola rywalizował w rzucie oszczepem.
Komentarze