21.01.2017 19:50:15
Sieradz

Udany rewanż Mickiewicza

Siatkarze ULKS MOSiR Sieradz przegrali na wyjeździe z UKS Mickiewicz Kluczbork 0:3. To był udany rewanż gospodarzy za listopadową porażkę w Sieradzu.

(fot. nasze.fm)

W pierwszej rundzie rozgrywek II ligi sieradzanie odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie właśnie z drużyną z Kluczborka, wygrywając u siebie 3:2. Dzisiejszy mecz nie był już tak zacięty. Gospodarze wygrali bez straty seta, a w trzeciej partii stracili tylko 11 punktów. Kolejny mecz sieradzanie zagrają za tydzień (28.01) z MKS Kalisz. 

UKS Mickiewicz Kluczbork - ULKS MOSiR Sieradz 3:0 (25:18, 25:20, 25:11).

Wyniki i tabelę gr. 3 II ligi znajdziecie TUTAJ

Komentarze

Normalny
25.01.2017 21:58:48
To co tu czytam nie nastraja optymistycznie. Jeśli nawet ZAWODNICY dostają parę złotych miesięcznie, to jest to raczej zwrot kosztów trenowania, niż jakiś dochód. Ktoś próbuje zacząć pracować, budować powoli standardy, tradycje siatkarskie w Sieradzu, a wy Takich ambitnych ludzi atakujecie. Jeśli nawet pewne rzeczy nie pasują (sposób budowania drużyny), to jest kwestia oceny dla fachowców. Dwa lata temu Sieradz był zadupiem siatkarskim, gdzie paru zapaleńców tworzyło środowisko. Widzę, że dziś mamy niewiele więcej. Choć kocham Siatkówkę, to muszę przyznać, że CZARNO to widzę. CHŁOPAKI głowa do góry i róbcie swoje. Ten się nie myli co nic nie robi.
zatroskany
25.01.2017 09:19:49
Nie uważam, że muszą przedkładać siatkówkę ponad swoje życie, ale zakładam, że plany treningowe były znane dużo wcześniej i można było pogodzić jedno z drugim!Przynajmniej profesjonaliści tak robią!
Do zatroskany
25.01.2017 00:02:42
Nie odpowiadasz na pytania...
ja
24.01.2017 22:31:19
A to już moja prywatna sprawa ile przepijam! Stać mnie jeszcze na karnet!
Ja 2
24.01.2017 20:48:52
DO "ja " więcej przepijasz w weekend niz siatkarze zarabiają
ja
24.01.2017 18:43:11
Jeśli ktoś za to co robi dostaje kasę, to już nie jest amatorem tylko zawodowcem!
do zatroskanego
24.01.2017 17:45:31
To mają przedkładać siatkówkę ponad swoje życie? W imię czego? Chyba nie tych paru złotych, ktore dostają. W Sieradzu jest siatkówka amatorska, a jeśli chcecie siatkówki profesjonalnej to jedźcie do Bełchatowa. Nie da się stworzyć solidnego 2 ligowca w w ciągu kilkunastu miesięcy. Dajcie chłopakom i trenerowi czas.
zatroskany do fizjo
23.01.2017 16:35:54
A kiedy drużyna spotkała się w pełnym składzie. Jeden na wczasach drugi w pracy za granicą trzeci na obozie ze swoimi dziewczynkami! Przecież to nie tajemnica. Piotrka faktycznie niepotrzebnie ruszyłem ale nawet Wlazły po kilku sezonach wrócił do drużyny!!!
Ja
23.01.2017 10:38:54
Proszę Państwa spokojnie na chwilę obecną drużyna jest w II lidze i jeżeli się dobrze orientuję to na koniec dwie ostatnie drużyny w tabeli będą ze sobą grały do trzech zwycięstw - zwycięzca zostaje. To tak wstępnie. Trzeba zebrać się psychicznie i tyle. Widać na meczach że skład potencjał ma, a teraz nie ma się co "znęcać". Trzymać kciuki i głowy do góry.
Fizjo
23.01.2017 01:01:54
No złapali, złapali... A na jakiej podstawie uważamy, że przerwa wakacyjna była przygotowaniem lub nie? A skąd wiemy, że drużyna była budowana od połowy sierpnia? Też mam nadzieję, że nadal będziemy grali z drużynami z II ligii. Jednocześnie będziemy nadal gromadzili doświadczenie... Jeżeli ktoś myśli, że to jest plan na rok - to powodzenia i życzę sukcesów. Brawo dla mnie, że chłopaki grają. Brawo dla trenerów, że są z nam. Brawo dla zawodników, że potrafią się podnieść po ciężkich porażkach. Brawo dla kibiców, że jesteśmy razem. Radość z gry - ciekawe... :). Widzę, że Pan naprawdę wierzy w ten sukces jak my wszyscy. Dziękujemy :) Nie wyciągajmy Piotrka Dłubały do tablicy. Porozmawiajmy jeszcze... P.S. Ciekawe.
zatroskany
22.01.2017 20:48:47
Fizjo o jakim ty oddechu piszesz, chłopaki złapali zadyszki jeszcze przed pierwszym meczem w II-giej lidze. Uważam, że niezbyt dobrze przepracowali przerwę wakacyjną-kiedy zaczęły się przygotowania do sezonu- pod koniec sierpnia? Chłopaki nie mili czasu na zgranie, a budowanie formy w czasie sezonu jest dość dziwnym posunięciem! Mimo to liczę na przebudzenie i mam nadzieję, że w następnym sezonie znów zagrają w II-giej lidze! Ps. byłem chyba na wszystkich meczach nie liczę tych wyjazdowych i twierdzę, że brak jest trochę radości z gry, a za dużo jest zawziętości, która ich spina. Zepnijcie panowie pośladki i do przodu ja jako kibic i tak będę na wasze mecze przychodził jeśli tylko zdrowie i żona pozwoli!!! Kadłubek wracaj do nas!!!
Sieradz
22.01.2017 20:20:44
KLUCZBORK NIE WYGRAŁ TO PEWNIE MY PRZEGRALISMY KOLEJNY RAZ! TRENERZE POTYM POZNAJE SIĘ DOSWIADCZONE DRUŻYNY I TRENERA! Np. RZĄŚNIA
Ja
22.01.2017 19:18:23
Aktualna tabela naszej grupy: http://siatka.org/wyniki/ligi-polskie1sezon-201620171ii-liga-mezczyzn-sezon-201620171grupa-3-ii-liga-mezczyzn-sezon-201620171/wynik-tab/runda-zasadnicza-506/
wasd
22.01.2017 16:39:06
poda ktoś jakąś stronę z bieżącymi wynikami, tabelą II Ligi?
xxx
22.01.2017 16:30:14
Do Chłopaków z Drużyny !!! nie gwiazdorzcie !!!! nie pozujcie nie róbcie pięknych fryzur :) jak nasi piłkarze z warty Np trener :-) na MC Donalds :-) gracie w III lidze na wsi Szanujmy się
leon
22.01.2017 13:25:22
Proponuje zacrac z Kociszwkiem /dzielnica Warty/ a nie pchac sie do drugiej ligi
Ups
22.01.2017 07:19:30
Trzeci set do11 !!! I się na cieszyli 2 ligą
1234
22.01.2017 02:27:14
Teraz dopiero widać kto prawdziwym kibicem a kto tylko przychodzil , bo wiekszosc Sieradzan szla. ULKS MOS Sieradz !!! Są jeszcze kibice , ktorzy są z Wami. I <3 Sieradz ! 3mamy kciuki, nie poddajamy sie !
Dk
22.01.2017 01:50:20
Błędem było pakowanie się do 2 ligii. Wszystko wymaga czasu i przygotowań.
Fizjo
22.01.2017 01:23:31
Dajmy chłopakom złapać oddech...
Fizjo
22.01.2017 01:21:46
Ja w tę drużynę wierzę. Co najważniejsze,...: . . . Damy radę... nie jest łatwo... Fizjo
123
21.01.2017 21:46:44
Przegrywamy każdy mecz, ale to każdy
zatroskany
21.01.2017 20:42:16
Czy tą drużynę stać jeszcze na odbicie się od dna i występy w kolejnym sezonie, czy tak zbici będą mieli jeszcze grać w następnym sezonie, czy to będzie koniec p.siatkowej w Sieradzu! Żeby było jasne nie krytykuję-pytam konkretnie.

Więcej informacji

region
SPORT

Groźny pożar koło Charłupi Wielkiej

Dzisiaj, 19:50:15

Kilka godzin trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w miejscowości Drzązna koło Charłupi Wielkiej (powiat sieradzki). Płonęło kilka hektarów lasu i zboże na pniu.

0
Sieradz
KULTURA

Śląsk na sieradzkim rynku

Dzisiaj, 13:22:00

Upał nie przestraszył artystów i widzów. Rynek w Sieradzu wypełnił się wczoraj muzyką i tańcem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zgromadził liczną publiczność.

8
Zduńska Wola
SPORT

Wielkie rzuty

Dzisiaj, 12:10:54

Zduńskowolanka Róża Kozakowska (Start Tarnów) zdobyła w Zamościu złoty medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski, a ponadto ustanowiła nowy rekord świata w rzucie maczugą. Na trzecim stopniu podium stał Maciej Tomczyk. Zawodnik Startu Zduńska Wola rywalizował w rzucie oszczepem.

2
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
20:30
There's Always Gonna Be Something
Stereophonics
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
20:31
Miłujcie tedy ile chcecie
Jerzy Połomski
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 26.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 26.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
26.06.2026 Żegnaj szkoło, witajcie wakacje. Rozmowa z uczniami Zespołu Szkół w Zduńskiej Woli Karsznicach
26.06.2026 27. Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej Kolory Polski
26.06.2026 Sieradzanie ruszają na Wielką Wyprawę Maluchów - rozmowa z Agatą Kołodziejczyk - Melon
25.06.2026 Jak w zdrowiu przetrwać upał?
25.06.2026 Rozmowa z pisarką Justyną Rosiak

Co, gdzie, kiedy

28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
XIII Letnia Akademia Opery, Operetki i Musicalu
Plac przy Klasztorze OO. Bernardynów w Warcie
Kwesta na rzecz renowacji historycznych nagrobków
Cmentarz Parafialny w Rossoszycy
Święto lawendy
Lawenda za płotem, Okopy koło Sieradza
04.07.2026
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Boisko sportowe w Słomkowie Suchym
Spotkanie przy stacji
Stacja kolejowa Sędzice (gm. Wróblew)
30. Regaty o Błękitną Wstęgę Zalewu Jeziorsko
Port jachtowy w Ostrowie Warckim
05.07.2026
30. Regaty o Błękitną Wstęgę Zalewu Jeziorsko
Port jachtowy w Ostrowie Warckim
III Festyn Rodzinny
Placu KGW - Włocin-Kolonia przy posesji nr 52
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...