PartnerTech gromi
Aż 13 goli zaaplikowali rywalom piłkarze sieradzkiego PartnerTechu. W meczu 8. kolejki II ligi futsalu gospodarze pokonali UKS Otrębusy 13:1.
To był mecz do jednej bramki. Sieradzanie kontrolowali spotkanie od pierwsze do ostatniej minuty, a swoją przewagę dokumentowali kolejnymi golami. Najwięcej bramek - po cztery - strzelili: Tomasz Chrzanowski i Fabiano Valente. Sobotni mecz był ostatnim w rundzie zasadniczej, jaki PartnerTech rozegrał u siebie. Teraz przed sieradzanami trudne pojedynki wyjzadowe: z Medanem Gniezno i KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź. Jeśli PartnerTech wygra rundę zasadniczą - jest liderem tabeli - o awans do pierwszej ligi zagra z mistrzem grupy małopolskiej II ligi.
PartnerTech Sieradz - UKS Otrębusy 13:1
Bramki dla PartnerTechu: Tomasz Chrzanowski 4, Fabiano Valente 4, Tomasz Smiliński 3, Mariusz Wróbel, Dariusz Rybacki. Gol dla UKS: Michał Chilher.
Więcej informacji
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Dzisiaj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.
Opieka koordynowana w Łódzkiem
Dzisiaj, 13:31:52
Opieka koordynowana działa od 1 października 2022 r. W Łódzkiem w styczniu 2023 r. było zaledwie 42 placówki, które przystąpiły do projektu. Rok później było już ich 158, a w styczniu 2025- 211 placówek. Obecnie opieką koordynowaną w województwie łódzkim objętych jest 2 300 000 pacjentów, czyli około 70 proc. wszystkich zadeklarowanych pacjentów.
Legendarny zespół wystąpi w Sieradzu
Dzisiaj, 13:29:27
W sobotę Rynek w Sieradzu wypełni się muzyką, tańcem i wyjątkową energią jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. O godz. 20.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
