Zmiana warty w Warcie
Warta Sieradz ma nowego prezesa. Po 8. latach prezesury rezygnację z tej funkcji złożył Sławomir Balcerzak. Jego następcą został Piotr Haraszkiewicz.
Nowy prezes nie jest w klubie postacią nową. Od kilku lat aktywnie działa w zarządzie Warty, jest także sponsorem klubu i pomysłodawcą Klubu 100 KS Warta Sieradz. Dotychczasowy sternik klubu będzie nadal członkiem zarządu. Obydwaj panowie byli dziś gośćmi Naszego Radia. Sławomir Balcerzak tak uzasadniał motywy swojej rezygnacji z fotela prezesa Warty:
%relacja02%
Piotr Haraszkiewicz mówił o swoich planach związanych z pracą w Warcie:
%relacja01%
Więcej informacji
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Dzisiaj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.
Opieka koordynowana w Łódzkiem
Dzisiaj, 13:31:52
Opieka koordynowana działa od 1 października 2022 r. W Łódzkiem w styczniu 2023 r. było zaledwie 42 placówki, które przystąpiły do projektu. Rok później było już ich 158, a w styczniu 2025- 211 placówek. Obecnie opieką koordynowaną w województwie łódzkim objętych jest 2 300 000 pacjentów, czyli około 70 proc. wszystkich zadeklarowanych pacjentów.
Legendarny zespół wystąpi w Sieradzu
Dzisiaj, 13:29:27
W sobotę Rynek w Sieradzu wypełni się muzyką, tańcem i wyjątkową energią jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. O godz. 20.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Komentarze
Jak można było wychować zawodnika jak za ostatniego prezesa trzeba było płacić i to słono ( 60zł ) miesięcznie za trenigi a także musieli rodzice financować od wody do obozów przygotowawczych .
Dlaczego z klubu konkurencyjnego jak Salos Sieradz prowadzonego przez kontrowersyjnego trenera "kucyka "wyrośli zawodniczy repezentujący Ziemię Sieradzką a także grających obecnie niższych i wyższych klasach rozgrywkowych a w Warcie ich zmarnowali .
Panie Prezesie
może ktoś się wreście opamięta że przychodzi się kibicować swoim a nie nieznanych, a ostatnio to stało się normą . I na koniec odrazu Krakowa nie zbudowano .
Powodzenia
http://allegro.pl/show_item.php?item=884536652