Historyczne zwycięstwo sieradzan w II lidze!

Po raz pierwszy w historii siatkarze z Sieradza wygrali mecz w rozgrywkach II ligi. Dziś po zaciętym meczu ULKS MOSiR pokonał UKS Mickiewicz Kluczbork 3:2.
Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy prowadzili już 2:0, wtedy wyższy bieg włączyli przyjezdni i zaczęli grać znacznie lepiej, niż w dwóch przegranych przez siebie partiach. O zwycięstwie decydował tie-break, w którym MOSiR był już w poważnych tarapatach, jednak jeszcze przed zmianą stron dzięki skutecznym blokom podopieczni Daniela Wandachowicza wyszli na prowadzenie. Po ostatniej piłce w hali nastąpił wybuch euforii, gospodarze zanotowali swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
ULKS MOSiR Sieradz - UKS Mickiewicz Kluczbork 3:2 (25:21, 25:22, 17:25, 18:25, 15:13)
ULKS: Dobrowolski, J. Bartosiewicz, M.Bartosiewicz, Skoneczny, Ślipek, Kubiak, Szymczak (L) - Woźniak, Świeszczakowski, Ziarniak, Siwik, Kaczmarek, Kaczmarski.
Przed meczem II ligi odbyło się spotkanie w ramach ligi wojewódzkiej kadetów, w którym ULKS MOSiR pokonał EKS Skra Bełchatów 3:0.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
26.06.2026 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
26.06.2026 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Wczoraj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze