Puchar Polski. Jutrzenka z nowym trenerem.
Po raz drugi w ciągu 4 dni na boisku spotkały się drużyny Jutrzenki i Kwiatkowic. Dziś - podobnie, jak w niedzielę - lepszy okazał się LKS. Pucharowe zwycięstwa odniosły także: Orkan Buczek i Warta Działoszyn.
Spotkanie ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski w Kwiatkowicach było rewanżem za niedzielny pojedynek w lidze. Przed trzema dniami Jutrzenka uległa w Warcie 1:3, dziś wygrały Kwiatkowice 2:1. Gości poprowadził nowy trener, którym został 32. letni wychowanek ŁKS Piotr Bajdziak. Szkoleniowiec pracował do tej pory w Akademii Piłkarskiej Tomasza Hajty. Jako piłkarz Bajdziak grał m.in. w Warcie Działoszyn, Unii Skierniewice, RKS Radomsko, Stali Głowno, a ostatnio w Borucie Zgierz.
Aż 4 czerwone kartki pokazał sędzia w Buczku. Mecz obfitował też w gole, gospodarze wygrali z Zawiszą Pajęczno 6:1 i pewnie awansowali do półfinału. Bez problemów wygrała również Warta Działoszyn, która rozbiła na wyjeździe GLKS Biała 5:0. Czwartego półfinalistę wyłoni ostatni ćwierćfinał, który odbędzie się za tydzień (28.09) o 19:00 w Zduńskiej Woli. Przy sztucznym świetle miejscowy MKS będzie podejmował Wartę Sieradz.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze