Udany start naszych kajakarzy
W Nowym Chechle na Śląsku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kajakarstwie klasycznym połączone z otwartymi regatami o Puchar wójta gm. Świerklaniec. Na podium zawodów kilkukrotnie meldowali się zawodnicy KKS Sieradz.
Złoty medal na dystansie 2000 m zdobyła dwójka Joachim Sośnicki, Szymon Wiąz startująca w roczniku 2002-2004.
9 miejsce na tym samym dystansie wywalczyli Maciej Rembek i Stanisław Wardęga.
Joachim Sośnicki (rocznik 2002) wywalczył dodatkowo brąz w konkurencji K-1 młodzików na dystansie 2000 m, otrzymał również puchar dla najlepszego kajakarza mistrzostw. W jedynkach popłynęli również: Szymon Wiąz (11 miejsce), Maciej Rembek (12) i Stanisław Wardęga (15). Na dystansie 2000 m w gronie młodziczek wystartowała Wiktoria Wiąz, która zajęła 7 miejsce.
Poza tym w zawodach o puchar wójta Świerklańca bazowe medale wywalczyli: Przemysław Szczepanik w K-1 seniorów na 1000 m oraz Michał Kikowski na tym samym dystansie w gronie juniorów młodszych. W gronie seniorów startowali także: Dominik Szymański (7 miejsce) oraz Łukasz Trzciński.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze