Biegali po Warcie

Deszcz i chłód nie odstraszyły miłośników biegania od startu w III Biegu Warckim. Dystans 5 km pokonało dziś 116 uczestników.
Pogoda nie rozpieszczała dziś biegaczy, ale uczestnicy trzeciej edycji Biegu Warckiego nie narzekali. Jak zwykle na tego typu imprezach panowała świetna atmosfera, a zdecydowana większość fanów biegania prezentowała na mecie szeroki uśmiech. Meta usytuowana była na bieżni stadionu Jutrzenki, w bramie obiektu jako pierwsi pojawili się: Arkadiusz Maruszewski i Michał Urbanowicz, tuż za nimi biegł Paweł Bułeczka. Zdecydowanie najwięcej sił w końcówce zachował ten pierwszy, popisując się wspaniałym finiszem. Zwycięzca na co dzień reprezentuje barwy MULKS Żeromski Sieradz, a jego koronna konkurencja to 3000 m z przeszkodami. Najszybsza w gronie pań była Michalina Walczak-Pecyna z Koła, która wyprzedziła swoją siostrę Dominikę Walczak oraz Katarzynę Ciach. Na wszystkich uczestników biegu na mecie czekały pamiątkowe medale oraz pyszna grochówka. Najlepsi otrzymali również puchary i nagrody.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze