Kolejne mistrzostwa z udziałem sieradzkich kajakarzy
Po dobrym starcie w Mistrzostwach Polski Juniorów (brąz dwójki Jordan Łuszczek - Dominik Szymański) zawodnicy KKS Sieradz rywalizowali o medale w kategorii młodzieżowców i młodzików.
W Bydgoszczy o medale mistrzostw Polski rywalizowali najlepsi kajakarze w kraju w kategorii młodzieżowców i młodzików. Tym razem poza podium plasowali się zawodnicy KKS Sieradz. W kategorii młodzieżowców 5 miejsce w jedynce na 1000 m zajął Przemysław Szczepanik, któremu do brązowego medalu zabrakło niespełna pół sekundy. Ten sam zawodnik wystartował również w dwójce z Jordanem Łuszczkiem. Sieradzanie awansowali do finału przez eliminacje i półfinał, zajmując ostatecznie 7. lokatę. Trzeci start w Bydgoszczy Przemysław Szczepanik zaliczył w sprincie na 200 m, w którym zajął 10 miejsce, wygrywając finał B.
W kategorii młodzików najwyżej z sieradzkiej ekipy - na 9. miejscu - uplasował się Joachim Sośnicki na dystansie 2000 m. Na tym samym dystansie 29. miejsce zajął Artur Olejnik. Ci sami zawodnicy płynący w dwójce zajęli 10 miejsce, również na dystansie 2000 m. W gronie dziewcząt Wiktoria Wiąz uplasował się na 20. pozycji (2000 m).
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze