Kajakowa dwójka z Sieradza na medal
Jordan Łuszczek i Dominik Szymański stanęli na podium Mistrzostw Polski Juniorów w Kajakarstwie. Podopieczni Zbigniewa Łuszczka z Kajakowego Klubu Sportowego zdobyli brązowy medal w wyścigu na 5000 m.
Najlepsi juniorzy i juniorzy młodsi w kraju o medale mistrzostw Polski rywalizowali w Poznaniu na słynnym torze Malta. Oprócz dwójki naszych medalistów o medale walczyły również inne osady KKS, oto ich rezultaty:
Mistrzostwa Polski Juniorów
K-2 juniorów 1000 m
8 miejsce - Jordan Łuszczek i Dominik Szymański
6 miejsce w półfinale - Kamil Michalak i Trzciński Łukasz
K-1 juniorów 500 m
Jordan Łuszczek - 3 miejsce w finale B (12 miejsce w Polsce)
Dominik Szymański - 8 miejsce w półfinale
K-1 juniorów 1000 m
7 miejsce w półfinale - Trzciński Łukasz
9 miejsce w półfinale - Michalak Kamil
K-1 juniorów 5000 m
13 miejsce - Kamil Michalak
18 miejsce - Łukasz Trzciński
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
K-2 juniorów młodszych 1000 m
7 miejsce w finale B (16 miejsce w Polsce) - Jakub Michno i Michał Kikowski
K-2 juniorów młodszych 5000 m
13 miejsce - Jakub Michno i Michał Kikowski
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze