Siatkarskie "Wakacje bez używek"
Wczoraj odbył się II Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej na obiektach sieradzkiego MOSiR-u. Do rywalizacji przystąpiły pary w kategorii OPEN oraz szkół gimnazjalnych.
Do rozgrywek w grupie młodzieży gimnazjalnej zgłosiły się cztery pary z Sieradza: Mateusz Lesiecki/Kacper Skopiński, Bartosz Małecki/Adam Szumicki, Sebastian Makówka/Kajetan Płachta oraz Michał Sowała/Kacper Janas.
Poniżej znajdują się wyniki w tej kategorii:
Lesiecki/Skopiński – Sowała/Janas – 21:12
Małecki/Szumicki – Makówka/Płachta – 8:21
Sowała/Janas – Makówka/Płachta – 15:21
Lesiecki/Skopiński – Małecki/Szumicki – 21:10
Małecki/Szumicki – Sowała/Janas – 12:21
Makówka/Płachta – Lesiecki/Skopiński – 21:16
W kategorii OPEN zagrało osiem par z całego województwa - Zduńskiej Woli, Kalisza, Łodzi oraz Sieradza. Po bardzo zaciętej rywalizacji wygrała para Raszewski/Ozdowski z Kalisza, która w finale pokonała sieradzan Cieślaka/Świeszczakowskiego. Trzecie miejsce zdobyli goście ze Zduńskiej Woli – Kaczmarek/Paszak – pokonując łodzian Nockowskiego/Michalaka.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.