Futbolowe "Wakacje bez używek"
13. lipca 2016 roku na orliku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu odbył się I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Wakacje bez używek”. W zawodach brały udział drużyny ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
Rozgrywki na poziomie szkół podstawowych odbywały się w ramach jednej grupy, składającej się z 4 drużyn - Supa Strikas, Virtus PRO, FC Ponalewce oraz Akademia Sportu Sieradz. Formuła turnieju przewidywała mecze „każdy z każdym", po których zwycięzcą została drużyna, która zdobyła największą ilość punktów.
Kategorię szkół gimnazjalnych reprezentowały tylko dwie drużyny - POKEMON GO i Dream Team. O zwycięstwie w turnieju zadecydował zatem bezpośredni pojedynek tych zespołów. Dream Team rozbił POKEMON GO aż 7:1.
Kategoria szkół podstawowych:
Supa Strikas - Akademia Sportu Sieradz 2:0,
Virtus PRO - FC Ponalewce 0:6,
Akademia Sportu Sieradz - FC Ponalewce 0:6,
Supa Strikas - Virtus PRO 5:1,
Virtus PRO - Akademią Sportu Sieradz 0:3,
FC Ponalewce – Supa Strikas 6:1.
Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dream Team - POKEMON GO 7:1.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze