16.11.2015 06:07:44
Zduńska Wola

Z Pogonią o Puchar Marszałka

W ten weekend w Zduńskiej Woli odbyły się dwa Ogólnopolskie Turnieje w Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. W sobotę rywalizowali chłopcy z rocznika 2006, a w niedzielę z 2007.

(fot. Krzysztof Kochelak)

Cykl turniejów O Puchar Marszałka organizuje MGUKS Pogoń Zduńska Wola, w każdym z dwóch turniejów rywalizowało 10 drużyn.

WYNIKI (2006)

Grupa A
Pogoń I Zduńska Wola - Olimpia II Koło 2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - Włókniarz Pabianice 2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - Olimpia II Koło 4:0
Pogoń I Zduńska Wola - Radomiak Radom 2:1
Radomiak Radom - Włókniarz Pabianice 0:0
Pogoń I Zduńska Wola - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0
Włókniarz Pabianice - Olimpia II Koło 4:0
Radomiak Radom - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2
Pogoń I Zduńska Wola - Włókniarz Pabianice 1:2
Radomiak Radom - Olimpia II Koło 3:1

1. Andrespolia Wiśniowa Góra 10 pkt. bramki 8:0
2. Włókniarz Pabianice 7 6:3
3. Pogoń I Zduńska Wola 7 5:3
4. Radomiak Radom 4 4:5
5. Olimpia II Koło 0 1:13

Grupa B
Pogoń II Zduńska Wola - Olimpia I Koło 4:0
Futbol Academy Łódź Zachód - Concordia Piotrków Tryb. 0:0
Olimpia I Koło - Concordia Piotrków Tryb. 1:1
Pogoń II Zduńska Wola - Prosna Kalisz 2:2
Olimpia I Koło - Prosna Kalisz 0:0
Pogoń II Zduńska Wola - Futbol Academy Łódź Zachód 0:1
Concordia Piotrków Tryb. - Prosna Kalisz 0:2
Olimpia I Koło - Futbol Academy Łódź Zachód 1:2
Pogoń II Zduńska Wola - Concordia Piotrków Tryb. 1:0
Futbol Academy Łódź Zachód - Prosna Kalisz 1:0

1. Futbol Academy Łódź Zachód 10 pkt. bramki 4:1
2. Pogoń II Zduńska Wola 7 7:3
3. Prosna Kalisz 5 4:3
4. Concordia Piotrków Tryb. 2 1:4
5. Olimpia I Koło 2 2:7

Półfinały
Pogoń II Zduńska Wola - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0 karne 3:2
Futbol Academy Łódź Zachód - Włókniarz Pabianice 1:1 karne 4:2

O 9 miejsce
Olimpia I Koło - Olimpia II Koło 1:0
O 7 miejsce
Radomiak Radom - Concordia Piotrków Tryb. 4:1
O 5 miejsce
Pogoń I Zduńska Wola - Prosna Kalisz 0:0 karne 0:2
O 3 miejsce
Włókniarz Pabianice - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:1
Finał
Pogoń II Zduńska Wola - Futbol Academy Łódź Zachód 0:0 karne 2:3

Końcowa kolejność
1. Futbol Academy Łódź Zachód
2. Pogoń II Zduńska Wola
3. Andrespolia Wiśniowa Góra
4. Włókniarz Pabianice
5. Prosna Kalisz
6. Pogoń I Zduńska Wola
7. Radomiak Radom
8. Concordia Piotrków Tryb.
9. Olimpia I Koło
10.Olimpia II Koło

Nagrody indywidualne
Najlepszy bramkarz turnieju: Paweł Witaszewski (Futbol Academy Łódź Zachód)
Najlepszy zawodnik turnieju: Hubert Rachucki (Pogoń II Zduńska Wola)
Król Strzelców turnieju: Rafał Szczepaniak ( Andrespolia Wiśniowa Góra) - 5 bramek


WYNIKI (2007)

Grupa A
Pogoń I Zduńska Wola - Diament Zduńska Wola 0:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - Włókniarz Moszczenica 1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - Diament Zduńska Wola 0:1
Pogoń I Zduńska Wola - Widzew Brzeziny 0:1
Widzew Brzeziny - Włókniarz Moszczenica 1:0
Pogoń I Zduńska Wola - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:1
Włókniarz Moszczenica - Diament Zduńska Wola 1:2
Widzew Brzeziny - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0
Pogoń I Zduńska Wola - Włókniarz Moszczenica 1:0
Widzew Brzeziny - Diament Zduńska Wola 0:0

1. Diament Zduńska Wola 8 pkt. bramki 3:1
2. Widzew Brzeziny 8 2:0
3. Andrespolia Wiśniowa Góra 7 2:1
4. Pogoń I Zduńska Wola 4 1:2
5. Włókniarz Moszczenica 0 1:5

Grupa B
Pogoń II Zduńska Wola - Centra Ostrów Wlkp. 1:0
Orzeł Piątkowisko - Concordia Piotrków Tryb. 0:2
Centra Ostrów Wlkp. - Concordia Piotrków Tryb. 0:1
Pogoń II Zduńska Wola - WKS Wieluń 3:1
Centra Ostrów Wlkp. - WKS Wieluń 0:2
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Piątkowisko 3:1
Concordia Piotrków Tryb. - WKS Wieluń 0:1
Centra Ostrów Wlkp. - Orzeł Piątkowisko 1:0
Pogoń II Zduńska Wola - Concordia Piotrków Tryb. 1:1
Orzeł Piątkowisko - WKS Wieluń 0:1

1. Pogoń II Zduńska Wola 10 pkt. bramki 8:3
2. WKS Wieluń 9 5:3
3. Concordia Piotrków Tryb. 7 4:2
4. Centra Ostrów Wlkp. 3 1:4
5. Orzeł Piątkowisko 0 1:7

Półfinały
Pogoń II Zduńska Wola - Widzew Brzeziny 1:0
Diament Zduńska Wola - WKS Wieluń 0:0 karne 0:2

O 9 miejsce
Orzeł Piątkowisko - Włókniarz Moszczenica 1:0
O 7 miejsce
Pogoń I Zduńska Wola - Centra Ostrów Wlkp. 0:0 karne 1:2
O 5 miejsce
Andrespolia Wiśniowa Góra - Concordia Piotrków Tryb. 1:1 karne 0:1
O 3 miejsce
Widzew Brzeziny - Diament Zduńska Wola 1:1 karne 0:1
Finał
Pogoń II Zduńska Wola - WKS Wieluń 1:1 karne 2:1

Końcowa kolejność;
1. Pogoń II Zduńska Wola
2. WKS Wieluń
3. Diament Zduńska Wola
4. Widzew Brzeziny
5. Concordia Piotrków Tryb.
6. Andrespolia Wiśniowa Góra
7. Centra Ostrów Wlkp.
8. Pogoń I Zduńska Wola
9. Orzeł Piątkowisko
10.Włókniarz Moszczenica

Nagrody indywidualne
Najlepszy bramkarz turnieju: Dawid Stefaniak (Widzew Brzeziny)
Najlepszy zawodnik turnieju: Igor Glądała (Pogoń II Zduńska Wola)
Król Strzelców turnieju: Igor Glądała (Pogoń II Zduńska Wola) - 5 bramek

Więcej informacji

region
SPORT

Jutrzenka z kompletem

Wczoraj, 19:34:36

Za nami 3. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Liderem jest Jutrzenka Warta, która wygrała z Piastem Błaszki 3:0. Juve oraz Korab Łask jako jedyne drużyny w stawce mają komplet zwycięstw.

1
Sieradz
SPORT

Bolesne lanie sieradzkiej Warty

22.08.2026 20:06:29

Dotkliwa porażka Warty Sieradz w III lidze. Na swoim stadionie Biało-Zieloni przegrali z Ząbkovią Ząbki aż 0:4. Tak wysoko Sieradzanie nie przegrali od dwóch lat.

17
region
SPORT

Ekolog z kolejną porażką

22.08.2026 19:16:00

Trzecia z rzędu przegrana Ekologa Wojsławice w IV lidze. Tym razem podopieczni trenera Pawła Oluszczyka przegrali na wyjeździe z Borutą Zgierz 1:3.

9
On AirTeraz gra

Monika Waraczyńska

monika.waraczynska@nasze.fm
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:41
sezon
Dawid Podsiadło
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
06:42
Rudy rydz
Tadeusz Woźniakowski
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 21.08.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 21.08.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
20.08.2026 Wojewoda sprawdza pozwolenie na budowę nowego parku handlowego w Zduńskiej Woli
20.08.2026 Kościerzyński Dzień Ziemniaka edycja 2026, zapowiedź wydarzenia
18.08.2026 Termomodernizacja budynków w gminie Zduńska Wola. Rozmowa z wójtem Antonim Wujdą
17.08.2026 II Rodzinny Piknik Motocyklowy w Widawie (Pow. Łaski)
14.08.2026 Zbliżają się tegoroczne Gminne dożynki w Błaszkach, zapowiedź

Co, gdzie, kiedy

25.08.2026
Kino Plenerowe
os. Tysiąclecia, ul. Szadkowska Zduńska Wola
29.08.2026
Dożynki Gminno - Parafialne
Widawa (Pow. Łaski)
Kolory Polski 2026 - Koncert finałowy
Filharmonia Łódzka
30.08.2026
Dożynki Gminno-Parafialne w Wojstawicach
Wojsławicem terene przy Szkole
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Sarsa
Czy będziemy się pamiętać
2
Jasiek Piwowarczyk
halo Houston
3
sanah
itepe itede
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...