Nocne granie
W Sieradzu rozegrano I Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 Kazimiery Gotkowicz. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 12 drużyn.
Turniej zorganizowany na Orliku przy SP nr 10 spotkał się ze sporym odzewem ze strony piłkarzy amatorów z Sieradza i okolic. Pora rozgrywania zawodów okazała się bardzo trafiona, uczestnikom nie dokuczał upał. Emocjonujące rozgrywki wygrała ekipa Sobuś Team, wyprzedzając w grupie finałowej FC Cambridge i Dzbany. Wyróżnienia indywidualne trafiły do: Daniela Szczepanika (najlepszy strzelec) i Witolda Małyszko (Najlepszy bramkarz). Warto dodać, że całą kwotę wpisowego (5 zł od zawodnika) organizatorzy przeznaczyli na rehabilitację małego Fabiana. Rodzice chłopca dostaną blisko 500 zł.
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze
Rozumiem gdyby grały dzieciaki w wieku szkolnym podstawowym a nie dorośli panowie.
Jak można się promować za publiczne pieniądze wiedzą tylko ci, którzy są przy korytach.
Bardziej bym docenił Panią dyrektor gdyby te 500 zł na rehabilitację Fabiana przekazała z własnej kieszeni i nie ogłaszała tego publicznie. Pokora i Skromność a nie Pazerność i Samozachwyt
Pozdrawiam
coś się dzieje dla dzieci i młodzież, a nie marnuje pieniądze na łopenher
Brawo