Złote medale młodych lekkoatletów!
Mamy złote medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce! Na najwyższym stopniu podium stanęli: Aleksandra Glapińska (Żeromski Sieradz) w trójskoku oraz sztafeta 4 x 100 m (MULKS MOS Sieradz).
Formą błysnęła zawodniczka MULKS Żeromski, która wygrała konkurs trójskoku bijąc przy tym rekord życiowy. Od wczoraj wynosi on 12.56m. Dodajmy, że Ola to siostra Sławomira, również trójskoczka, oboje są wychowankami Tomasza Kusia. Świetnie spisała się także sieradzka sztafeta. Sprinterzy MULKS MOS wygrali z czasem 42.93 sek. W skład złotej sztafety weszli: Konrad Kuźnik, Przemysław Jakubowiak, Patryk Pawłowski, Tomasz Wysota. Rezultat uzyskany podczas finałowego biegu we Wrocławiu to rekord powiatu sieradzkiego i efekt wieloletniej pracy całego sztabu trenerskiego z Romanem Firlitem na czele. Złote medale to najlepsze, ale nie jedyne dobre rezultaty naszych lekkoatletów we Wrocławiu. 5. miejsce w konkursie rzutu młotem zajęła Maria Piontek (MUKS PARK Zduńska Wola). Oczko niżej uplasowała się Gabryjela Swiniarska (Żeglina Sieradz) w siedmioboju. Szymon Stasiak (PARK Zduńska Wola) w finale rzutu młotem zajął 8. miejsce. Oszczepnik Żegliny Mateusz Juchner zajął 10. miejsce.
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze