"Nikogo nie nazwałem chamem"
- Nigdy, żadnego człowieka publicznie nie nazwałem chamem i nie życzę sobie takich informacji na mój temat - stwierdził wiceprezydent Andrzej Brodzki, odnosząc się do ostatniej publikacji w jednym z lokalnych tygodników.
Wiceprezydent Andrzej Brodzki na zwołanym briefingu prasowym odniósł się do publikacji w ostatnim wydaniu jednej z lokalnych gazet, która dotyczyła ostatniej sesji Rady Miasta Zduńska Wola. Jego zdaniem, w artykule tym, znalazły się nieprawdziwe informacje. Konkretnie chodzi o jeden fragment, w którym napisano, że radny Tomasz Ziółkowski odniósł się na sesji do sposobu sprawowania władzy prezydenckiej w mieście i przypomniał, że kilka lat temu obecny wiceprezydent Andrzej Brodzki nazwał jednego z radnych chamem. Wiceprezydent zaprzecza, jakoby coś takiego, kiedykolwiek miało miejsce.
- Nieprawdą jest to, co napisano w tej gazecie, jakoby kilka lat temu użyłem sformułowania, że jeden z radnych jest chamem. Nigdy takiego sformułowania wobec nikogo nie użyłem. Natomiast pan Ziółkowski, który wypowiadał się na tej sesji użył sformułowania, że również ja kilka lat temu zostałem przez jednego z radnych nazwany chamem, a to jest zasadnicza różnica. Ponieważ jest to niepierwsza informacja w tej gazecie, która dotyczy mojej osoby i nie ma nic wspólnego z prawdą, będę domagał się prostowania w najbliższym wydaniu w takiej samej wielkości czcionki - mówił Andrzej Brodzki.
Wiceprezydent zapowiedział również, że jeżeli takie sprostowanie nie znajdzie się w kolejnym wydaniu gazety wówczas sprawa trafić może do sądu.
Więcej informacji
Zaproszenie nad wodę do Byczyny
Dzisiaj, 08:46:23
Rada Młodzieży zaprasza na Olimpiadę Wędkarską Młodzieży dla członków uczestników PZW z Okręgu PZW w Sieradzu w dniu 04 lipca 2026r. Trwają zapisy chętnych.
Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą
Wczoraj, 22:17:33
Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Wczoraj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.

Komentarze
no chyba ze w oczach zduńskowolan zrobili tak dużo ze musza zostąć ....
Trzymaj sie cieplo i walcz
Wolne Media piszac prawde sa niszczeni przez politykow oskarzajac wolne media o wolnosc slowa.
Pan Andrzej w tym przypadku jak wice prezydent ma za malo obowiazkow zajmujac sie oskarzeniami bo jezeli wykonywałby solidnie swoja prace nie bylo by zarzucen jak i tez szukania oskarzen na Swoj temat.