Sztafeta Jagiellończyka najszybsza w Polsce!
Rewelacyjnie spisała się sztafeta 4x100m I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka z Sieradza w międzynarodowym finale Vena Sport Festiwal. Nasi lekkoatleci wywalczyli złote medale!
Wielką niespodziankę sprawiły też dziewczęta, które po świetnym biegu awansowały do finału i zajęły w nim 7 miejsce. Vena Sport to fundacja, która organizuje zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży wspólnie ze Szkolnym Związkiem Sportowym. Do finału biegów rozstawnych, który odbył się w lodzi, zaproszono ekipy z Austrii, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Słowacji i Węgier.
4 x100m (szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy)
1. I LO Sieradz (Wiktor Gołąbek, Dawid Gruchot, Patryk Pawłowski, Tomasz Wysota, trener Roman Firlit) - 44.41
2. LO Aleksandrów Łódzki - 44.59
3. ZS 1 Nowa Dęba - 45.10
4. ZSM Kielce - 45.30
5. LO Zgorzelec - 45.52
4 x100m (szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta)
1. LO Dąbrowa Górnicza - 50.02
2. XII LO Kraków - 50.87
3. ZSO 1 Ruda Śląska - 51.28
4. ZS 1 Tomaszów Lubelski - 52.01
5. I LO Stargard Szczeciński - 54.10
7. I LO Sieradz (Anna Dobiecka, Anna Kołodziejczak, Justyna Górak, Weronika Gołąb, trener Roman Firlit) - 54.44 (eliminacje 54.12)
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze
A Ci wspaniali młodziency po kim trenują???