Sieradzanki na Basketmanii
Koszykarki Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego z Sieradza zajęły 6. miejsce w ogólnopolskim finale Orlik Basketmanii, koszykarskich rozgrywek wspieranych przez samego Marcina Gortata.
W zawodach nie mogą uczestniczyć kluby sportowe, w każdej drużynie może występować tylko 3. zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Koszykówki. Do pierwszej ósemki rozgrywek awansował zespół dziewcząt (kat. szkół podstawowych) prowadzony przez Grzegorza Andryszczaka. Finał ogólnopolski odbył się w Łodzi na placu przed Teatrem Wielkim.
Zawody miały piękną oprawę. Każda drużyna otrzymała komplet strojów, plecaki i piłki do kosza. Gościem specjalnym był sam Marcin Gortat . A cały czas trwały różnego rodzaju konkursy i zabawy.
Wyniki spotkań z udziałem ZPWP:
ZPWP - PSP nr 1 Prudnik 14:7
ZPWP Sieradz - SP 4 Gwiazdy Działdowo 9:24
ZPWP - SP 56 Szczecin 8:24
ZPWP - Olimpia Biała Podlaska 13:25
ZPWP - SP 2 Łańcut 19:12
O 5. miejsce:
ZPWP - Olimpia Biała Podlaska 9:19
Skład ZPWP: Julia Knop, Julia Mizerska, Julia Halusiak, Zuzanna Jachimowska, Marika Ciołek, Karolina Matusiak, Marietta Dobras, Gabriela Graczykowska, Amelia Woźniak, Patrycja Borawska
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.