Noc z siatkówką
Kaliska para Mateusz Skadłubowicz - Piotr Nowak wygrała dwunastą edycję Ogólnopolskiego Nocnego Turnieju Siatkówki Plażowej, który dziś o 5:00 zakończył się w Burzeninie. Tradycji, która narodziła się w Naszym Radiu stało się zadość i zwycięzcy zgasili światło nad boiskiem.
Tegoroczny turniej był rekordowy pod względem frekwencji. Ogółem do gry zgłosiło się 76 par (żeńskich i męskich). Eliminacje rozpoczęły się o czwartej przed południem, ostatni mecz skończył się o 5:00 rano w piątek. Nocne zmagania siatkarzy w Burzeninie wymyślił i organizuje Aleksander Kowalski, który jest głównym motorem napędowym imprezy. W kilku pierwszych edycjach występował jeszcze, jako zawodnik, obecnie na piasku walczy już jego syn Adam, który w tym roku grał w parze z Rafałem Wojciechowskim. Burzenińsko - sieradzki duet odpadł z turnieju z bilansem 2. zwycięstw i 2. porażek.
Kobiety:
1. Julia Budny - Weronika Filipczak (Opole)
2. Kamila Klajman - Kamila Śnieżewska (Łódź)
3. Alicja Markiewicz - Marta Pokora (Zduńska Wola)
4. Aleksandra Fokczyńska - Patrycja Droździńska (Łódź)
Mężczyźni:
1. Mateusz Skadłubowicz - Piotr Nowak (Kalisz)
2. Łukasz Cudziło - Piotr Kołodziejczyk (Kielce)
3. Mariusz Jajus - Wolborski (Racibórz)
4. Sylwester Janek - Michał Koryciński (Radom)
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze