Ostatni medal Artura w barwach MULKS MOS?
Sieradzanin Artur Kozłowski wzbogacił swoją bogatą medalową kolekcję o kolejny krążek. Tym razem jest to srebrny medal Mistrzostw Polski w Biegu Ulicznym na 5 km.
Mistrzowski bieg rozegrano na warszawskim Ursynowie, a biegacz MULKS MOS powtórzył sukces z ubiegłego roku, wtedy też był w stolicy drugi. Niewykluczone, że był to ostatni medal sieradzanina wywalczony w barwach klubu z rodzinnego miasta. Jak mówi sam Artur - MULKS MOS Sieradz dostał tak głodową dotację, że nie ma możliwości pomagać mi w dalszym rozwoju. Może znajdzie się inne miasto, które będzie zainteresowane zdobywaniem medali Mistrzostw Polski, w których co roku uczestniczy kilka tysięcy osób. Póki co sieradzkiego biegacza czeka krótki odpoczynek, a po nim rozpoczną się przygotowania do drugiej części sezonu, w której celem będzie kolejny maraton.
Wyniki Biegu Ursynowa - Mistrzostw Polski w biegu na 5 km
1. Parszczyński Łukasz, KS Podlasie Białystok, 13.51
2. Kozłowski Artur, MULKS MOS Sieradz, 14.06
3. Kujawski Łukasz, SKLA Sopot, 14.08
4. Borysiuk Oleksandr, UKRAINA, 14.13
5. Shegumo Yared, AZS AWF Warszawa, 14.17
6. Kern Artur, MKS Unia Hrubieszów, 14.19
Bieg ukończyło około 2500 osób.
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze