Kolejne zwycięstwo Warty
W meczu 36. kolejki III ligi piłkarze sieradzkiej Warty pokonali na własnym boisku Żyrardowiankę Żyrardów 2:0.
Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje bramkowe. Goście dogodną sytuację stworzyli sobie już w 7. minucie, ale piłka po strzale z pola karnego powędrowała nad poprzeczką. Gospodarze odpowiedzieli uderzeniem z rzutu wolnego, ale także nieskutecznie. Na gola kibice czekali do 41. minuty. Dośrodkowanie w pole karne wykończył uderzeniem bez przyjęcia Łukasz Mitek i na przerwę Warta schodziła z prowadzeniem 1:0. Początek drugiej części należał do biało-zielonych, dwa razy prawą stroną szarpnął Mitek, ale zabrakło dokładnego dośrodkowania. Po kilku minutach coraz śmielej zaczęli sobie poczynać goście, którzy coraz częściej gościli w polu karnym Kamila Adamka. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka wyprowadzali szybkie kontry, a widowisko zyskało na atrakcyjności. Doskonałe sytuacje mieli: Mitek i Michał Pietras, ale gola strzelił Michał Stasiak, który uderzył piłkę klasycznym szczupakiem z najbliższej odległości. W 82. minucie Damian Majek znalazł się w doskonałej sytuacji do strzelenia bramki kontaktowej, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokowali obrońcy. Warta wygrała ostatecznie 2:0 i umocniła się na 4. miejscu w tabeli. W meczu Legii II z Bronią Radom padł bowiem remis 2:2. Ursus wygrał w Warszawie z GKS II Bełchatów 2:0.
Warta Sieradz - Żyrardowianka Żyrardów 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Mitek (41 min), Michał Stasiak (67 min)
Warta: Kamil Adamek - Michał Pietras, Marcin Nowak, Patryk Krymarys, Piotr Kobierski (ż), (71 Rafał Swędrowski)
(ż) - Michał Stasiak, Michał Łochowski, Michał Bogdan (84 Kacper Jezierski), Przemysław Różycki, Łukasz Mitek - Marcin Kobierski (ż)
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze
skończ waść wstydu oszczędź