1000 metrów do Europy
Znakomicie spisał się Przemysław Szczepanik podczas wewnętrznych sprawdzianów specjalistycznych kajakarzy, kwalifikujących ich do kadry narodowej juniorów. Zawodnik KKS Sieradz wygrał wyścig na 1000m i jest bardzo bliski występu w Mistrzostwach Europy.
Bez przesady można powiedzieć, że to był życiowy start Przemka. Sieradzanin nie był faworytem do zwycięstwa, a jednak wygrał po zaciętym finiszu z Karolem Pecyną (MKKS Gorzów Wlkp.), zawodnikiem, który z powodzeniem rywalizuje już w gronie seniorów. - Podczas eliminacji i półfinału czułem się bardzo dobrze i wiedziałem, że stać mnie na dobry wynik - powiedział nam Przemek po starcie. - Podczas wyścigu finałowego płynąłem spokojnie do 500m, później zacząłem stopniowo przyspieszać, ostatnie 200, płynąłem już ile sił w rękach i w nogach, no i udało się wygrać dosłownie o kilka centymetrów - dodaje sieradzki kajakarz. To zwycięstwo sprawiło, że zawodnik KKS wystartuje w międzynarodowych regatach w Piestanach na Słowacji, jeśli tam spisze się dobrze, wystartuje pod koniec czerwca w mistrzostwach Europy we Francji.
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze
Zgadzam się jednak co do tego ,że o naszych mistrzów musimy dbać bo albo odchodzą do innych klubów albo się zniechęcają.
reasumując -dzięki za pomoc Panie Prezydencie i prosimy dbać dalej o kajaki a nasi zawodnicy nie zawiodą.