19.05.2014 13:01:36 (Aktualizacja: 19.05.2014 13:01:36)
region

Aleksander Stawirej wicemistrzem Polski

Aleksander Stawirej, zawodnik Ziętek Team Brzeziny, zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów w boksie. Pochodzący z gm. Brąszewice zawodnik walczył w finale kat. ciężkiej (91 kg).

(fot. Ziętek Team Brzeziny)

Mistrzostwa Polski odbyły się w Nowej Dębie (lubuskie) Zawodnik Ziętek Team walkę eliminacyjną wygrał na punkty z Nikolasem Okrasą (Boks Tur Łódź). W ćwierćfinale już w pierwszej rundzie pokonał swojego rywala Mateusza Cygańskiego (KSW Tygrys Elbląg). W półfinale zmierzył się z Dawidem Senko (Skorpion Szczecin) i pokonał go na punkty. W finale walczył z Maciejem Skrzypkiem (Górnik Sosnowiec), niestety przegrał na punkty, choć nie była to jednogłośna decyzja. W każdej rundzie któryś z sędziów dał mu wygraną. Prezes Polskiego Związku Bokserskiego Andrzej Górski uważnie przyglądający się walce po werdykcie przyznał, że on wygraną dałby Aleksandrowi. Zapewnił także, że Aleksander z pewnością zostanie objęty opieką kadrową, zostanie powołany i przygotowywany do Mistrzostw Europy w boksie, ponieważ widzi w nim ogromny potencjał. To nie pierwszy medal Stawireja na ringach Polski i Europy. 2 lata temu uczeń ZSP nr 1 z Sieradza zdobył złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, a na początku tego roku sięgnął po mistrzostwo Europy juniorów młodszych w kickboxingu.

Więcej informacji

Sieradz
PATRONAT SPORT

Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge

Wczoraj, 21:07:54

Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.

0
region
SPORT

Dobre starty na Monzie

Wczoraj, 16:57:16

Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

0
region
SPORT

Włyń w kolorze złota

Wczoraj, 09:40:54

Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.

2
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
04:50
Dziewczyna Szamana
Justyna Steczkowska
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
04:52
Patatina cha-cha-cha
Mieczysław Wojnicki
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 19.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 19.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii
18.06.2026 Konkurs na komiks - odwaga w kadrach. Rozmowa z Tomaszem Polkowski, dyrektorem MHM Zduńska Wola
17.06.2026 Zdrowo, sportowo, orlikowo - Aktywny Orlik 2026
17.06.2026 Gotuj z Dominikiem - odc.155
17.06.2026 Program Posesja. Gościem Krystian Krogulecki, Burmistrz Warty cz.IV

Co, gdzie, kiedy

23.06.2026
Wykład dr. Marka Urbańskiego "Młoty węgierskie z Niechmirowa"
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Dawid Podsiadło
sezon
2
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
3
Tame Impala, JENNIE
Dracula (JENNIE Remix)
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...