Ruszył sezon tenisowy
Pogoda wreszcie pozwoliła rozegrać pierwszy tegoroczny turniej na kortach MOSiR w Sieradzu. W niedzielę odbyły się otwarte mistrzostwa miasta dla dzieci i młodzieży.
Na sieradzkich kortach zjawiło się 27 zawodników z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Dobronia i Zapolic. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych: dziewcząt, chłopców do lat 14 i chłopców powyżej lat 14. Najmłodszymi uczestnikami turnieju byli ośmioletni chłopcy: Oskar Szymczak i Radosław Łysio. W turnieju rozegrano łącznie 33 spotkania tenisowe. Zwycięzcy turnieju otrzymali okazałe puchary i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta.
Wyniki:
Dziewczęta:
1. Szkilnik Sara
2. Jankowska Irena
3 - 4 Masłowska Wiktoria
3 - 4 Laskowska Oliwia
Chłopcy do lat 14:
1. Krzyżański Roch
2. Grala Michał
3 - 4 Królak Olaf
3 - 4 Garbarczyk Antoni
Chłopcy powyżej lat 14:
1. Strzelec Damian
2. Piotrowski Hubert
3 - 4 Kuś Bartłomiej
3 - 4 Dąbrowski Marcin
Turniej pocieszenia dziewcząt:
1. Stasiak Zuzanna
2. Budzisz Kalina
Turniej pocieszenia chłopców:
1. Kowalczyk Gracjan
2. Lisiecki Nikodem
Organizatorami turnieju byli: Sieradzki Klub Tenisowy oraz MOSiR w Sieradzu.
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze