Sukces gali bokserskiej w Sieradzu
W Sieradzu odbyła się gala bokserska o Puchar Posła Cezarego Tomczyka. W sumie kibice, którzy szczelnie wypełnili halę przy SP nr 10 obejrzeli 20 walk, z czego 5 pojedynków z udziałem gospodarzy, reprezentantów LKS Piast Sieradz.
Podopieczni Daniela Pawlaka spisali się bardzo dobrze, bo na 5 stoczonych walk wygrali 4, co dało im zwycięstwo w klasyfikacji klubowej. Walczyć miał również trener Piasta, ale zabrakło dla niego przeciwnika.
Gościem specjalnym gali był znakomity niegdyś bokser (wicemistrz olimpijski, wicemistrz świata), a obecny sędzia Paweł Skrzecz.
Wyniki walk z udziałem gospodarzy
KADECI - 60 kg
Jakub Walczak (Piast Sieradz) - Patryk Skobel (Włókiennik Łódź) 3:0
JUNIORZY 64kg
Wiktor Kaczmarek (Piast Sieradz) - Adrian Skrzypek (Włókiennik Łódź) 3:0
JUNIORZY 81 kg
Jakub Kupis (Piast Sieradz) - Bartosz Sitek (Włókiennik Łódź) KO
SENIORZY +91 kg
Rajmund Lidacki (Piast Sieradz) - Bartłomiej Domagała (Włókiennik Łódź) 0:3
SENIORZY 56 kg
Rafał Dawid (Piast Sieradz) - Mariusz Koch (RKS Łódź) 3:0
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze
Ma następną galę poczekasz do następnych wyborów tak samo jak na operetkę !!!
Tego właśnie naszemu miastu potrzeba- oby więcej takich inicjatyw! Mam nadzieję, że władze miasta zaczną coraz prężniej włączać się w sportowe życie naszego miasta i pomagać w takich wydarzeniach.
Czekam na kolejną imprezę tego typu! :)
Gala na wysokim poziomie!
Brawo Panowie z Sieradz jest Moc ! :D