Nasze piłkarki na Narodowym
Dwie drużyny dziewcząt z naszego regionu reprezentowały woj. łódzkie podczas krajowego finału Turnieju o Puchar Tymbarku z Podwórka Na Stadion.
Dzięki wygraniu finałów wojewódzkich łódzkie reprezentowały w Warszawie drużyny: ULKS Modliszki Słomków (U-10) oraz ULKS MOSiR Sieradz (U-12). Obydwa zespoły uplasowały się w górnej części stawki 16. drużyn. Występ w finale krajowym to nie tylko sama gra, uczestnicy zawodów zwiedzili Stadion Narodowy i obejrzeli finał Pucharu polski między Zawiszą Bydgoszcz i Zagłębiem Lubin.
WYNIKI
U-10
I RUNDA
Podkarpackie - Łódzkie 0:1
Łódzkie - Podlaskie 2:1
Łódzkie - Małopolskie 1:3
II RUNDA
Mazowieckie - Łódzkie 3:0
Łódzkie - Zachodniopomorskie 1:4
Łódzkie - Warmińsko-Mazurskie 2:4 (mecz o 7 miejsce)
MODLISZKI: Skrzypińska Oliwia, Świniarska Karina, Szymczak Natalia, Saładajczyk Oliwia, Stępińska Wiktoria, Szkudlarek Aleksandra, Mikołajczyk Oliwia, Wiercińska Adrianna, Bieniaszek Julia, Lewicka Karolina, Witaszczyk Zuzanna, Czołnowska Karolina Trener: Dziuba Rafał, Ciupa Marcin.
U-12
I RUNDA
Podkarpackie - Łódzkie 4:1
Łódzkie - Śląskie 2:0
Łódzkie - Warmińsko-Mazurskie 0:0
II RUNDA
Mazowieckie - Łódzkie 2:0
Kujawsko-Pomorskie - Łódzkie 3:0
Łódzkie - Lubuskie 2:1 (mecz o 7 miejsce)
MOSiR: Bilnik Natalia, Skrzypińska Wiktoria, Zawieja Sandra, Poniszewska Kaja, Likońska Izabela,Olejniczak Ewa, Wiertelak Zuzanna, Mitera Agata, Mańkowska Angelika, Prusińska Maja, Sokołowska Alicja Trener: Dziuba Rafał, Maciej Nowacki
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze
Dziewczynki przeżyły na pewno WIELKĄ przygodę a do tego promowały nasz region. Tak trzymać.