21.04.2014 21:23:51 (Aktualizacja: 21.04.2014 21:23:51)
Zduńska Wola

Śmierć 22-latka

Tragiczny wypadek w Ochraniewie gm. Zduńska Wola. 22-letni mężczyzna zginął pod kołami samochodu.

(fot. nasze.fm)

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 2 w nocy w świąteczny poniedziałek w miejscowości Ochraniew na wysokości nr 57b.

- Kierujący mazdą 323, 23-letni mieszkaniec Szadku jadąc ze Zduńskiej Woli w kierunku Szadku najechał na leżącego na jezdni po prawej stronie 22-letniego mieszkańca gminy Zduńska Wola - poinformował Jacek Kozłowski rzecznik zduńskowolskiej policji.

Mężczyzna, który leżał na jezdni doznał poważnych wielonarządowych urazów i zmarł na miejscu. Kierowca mazdy był trzeźwy.

Jak na razie nie wiadomo dlaczego 22-latek leżał na jezdni. Krew ofiary wypadku pobrano do badania na obecność alkoholu oraz innych substancji odurzających. Zduńskowolska policja i prokuratura wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku, jak również ustalane jest co ofiara robiła kilka godzin przed tym tragicznym zdarzeniem.

- Wykonywane są na bieżąco czynności procesowe, oględziny pojazdu. Póki co nie wiemy jaka jest dokładna przyczyna zgonu mężczyzny. Pod uwagę branych jest kilka wersji. Zleciliśmy wykonanie sekcji zwłok. Jej wyniki przybliżą nam okoliczności tego wypadku, jednak obecnie żadnych szczegółów nie możemy ujawniać - zaznacza prokurator Agnieszka Karpacz.

Do tragicznego wypadku doszło również w minioną sobotę rano w miejscowości Czechy. 71-letni mężczyzna wtargnął na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy. Poniósł śmierć na miejscu. Wszystko wskazuje to na, że było to samobójstwo.

Komentarze

xxxxx
28.04.2014 12:34:55
człowieku on nie żyje, a ty będziesz wyciągać to czy było mu szkoda na taksówke czy nie? chore podejście, życze powodzenia. Faktem jest to że czasu się nie cofnie ...
xyz
27.04.2014 13:34:20
a piłeś razem z nim, że wiesz, że był pijany???
ktos..
26.04.2014 21:19:26
szkoda było na taksówke ze zdunskiej na Dionizów 20 zł???...popili chłopcy na imprezce......Ale wina tez jest po stronie władz..!!!!!!! brak pobocza od konca Suchoczas.... przez jakies 4 km... do Janiszewic....
zaq
24.04.2014 11:00:12
Wszyscy mądrzy, którzy nigdy nie uczestniczyli w wypadku. Każda śmierć jest tragedią, kim wy jesteście, żeby oceniać czy to wina kierowcy, czy tamtego chłopaka?
Kierowca był trzeźwy, nocą widoczność jest kiepska, na tamtym odcinku wjeżdżając pod górkę światło odbija się, a teraz spróbuj zauważyć leżącego człowieka, GRATULUJE.
Zastanówcie się o czym piszecie, albo nie róbcie tego w ogóle.
Życia chłopakowi nie przywrócicie, kiedyś wyjdzie na jaw jaka była prawda.
Pomyślcie lepiej co musi przeżywać teraz kierowca, z jaką świadomością ON będzie żył, czy to była jego wina, czy nie, przejechał człowieka.
Nie życzę tego nikomu, współczuje i rodzinie i kierowcy..
xxx
23.04.2014 07:53:55
Podziękujmy panu staroście za chodnik z Ochraniewa do Suchoczas!!!
kołcz
23.04.2014 00:24:38
Kuksik :(
meg
22.04.2014 21:59:32
Po co to tu piszesz przeciez on juz tego nie przeczyta... internet wyjada wam mozgi...
kierowca
22.04.2014 15:01:36
tragedia dla wszystkich,ale trzeżwy kierowca pozostaje bez winy ,choć zapewne ta sytuacja do końca życia zostanie mu w pamięci,piesi niech się zastanowią jak chadzają i gdzie powinni sobie spacerować ,jak powinni być ubrani ,żeby byli widoczni dla kierowcy
sialala
22.04.2014 13:15:17
Czlowieku zastanow sie co piszesz !
oczywiscie ze Lukasz byl trzezwy
zdw
22.04.2014 12:50:06
Chłopak prawdopodobnie zginął kilka metrów od swojego domu.
Masakra ...
;(
22.04.2014 12:29:38
Kuks [*]
ala
22.04.2014 12:23:18
tragedia dla obydwu stron :(
skąd był ten chłopak który zginął?
a
22.04.2014 11:56:52
Pewne zródlo - byleś, widzialeś? to nie pire... a może razem imprezowaliście?
leo
22.04.2014 11:51:12
Żegnaj Łukasz! Będzie nam Cię brakowało
pewne źródło
22.04.2014 11:28:10
tylko że kierowca był trzeźwy a on niestety nie, sekcja zwłok wszystko wykaże.
a winnymi niech się czują ci którzy razem z nim imprezowali i go puścili w takim stanie!
zdwl
22.04.2014 10:53:34
z tego co mi wiadomo to najpierw ktoś tego chłopaka potrącił i spier.... gdyby sie zatrzymał napewno by żył! szkoda chłopaka
ZaGGy
22.04.2014 10:08:20
Selekcja ? Śmieszne... Weź człowieku lepiej pod uwagę, że ktoś go mógł wcześniej potrącić samochodem i zbiec z miejsca zdarzenia. Wczoraj nawalonych kierowców na ulicach nie brakowało z pewnością...
a
22.04.2014 09:09:37
niecny złoczynca zacznij się leczyć, sam zrób sobie selekcję naturalna debilu
nieznajoma
22.04.2014 08:36:29
Zastanów się wgl co Ty piszesz. On zabił człowieka , a Ty piszesz , że szkoda kierowcy. Tak się składa , że to , co tu jest napisane jest może w 30/40% prawdą.Ty bronisz kierowcy , a nie zastanowisz się , co musi przeżywać rodzina "zabitego" 22-latka.Także następnym razem przed skomentowaniem czegoś , zastanów się dobrze , co piszesz albo zachowaj komentarz dla siebie. ;)
niecny złoczynca
21.04.2014 22:33:15
Selekcja naturalna. Szkoda tylko kierowcy Mazdy.

Więcej informacji

region

Jak w zdrowiu przetrwać upał?

Dzisiaj, 13:10:42

Fala upałów nadciągnęła nad Polskę. W najbliższych dniach termometry wskażą powyżej 30 stopni Celsjusza. Podczas upałów rośnie ryzyko odwodnienia oraz przegrzania organizmu. Upał może doprowadzić do udaru słonecznego lub cieplnego, który jest stanem zagrażającym zdrowiu, a nawet życiu. Jak się przed nim chronić? O czym powinniśmy pamiętać, kiedy żar leje się z nieba?

0
Sieradz

W regionie powstaną nowe ekopracownie

Dzisiaj, 11:57:35

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Sieradzu podpisano dziś 20 umów dotyczących wsparcia finansowego na tworzenie nowoczesnych ekopracowni. Porozumienia zostały zawarte pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi a jednostkami samorządu terytorialnego z powiatów sieradzkiego, łaskiego, poddębickiego i zduńskowolskiego.

0
region

Burmistrz Warty z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok

Dzisiaj, 13:30:13

Podczas XXIV Sesji Rady Miejskiej w Warcie burmistrz Krystian Krogulecki otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu Gminy Warta za 2025 rok. Decyzja radnych była niemal jednogłośna - spośród 15 członków rady 14 obecnych na sesji zagłosowało "za", natomiast jeden radny był nieobecny.

0
On AirTeraz gra
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:24
Life
Des'ree
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
25.06.2026 Rozmowa z Marcinem Kurzawskim, dyrektorem Warckiego Centrum Kultury
24.06.2026 Rozmowa dotycząca występu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Sieradzu i zmian w organizacji ruchu
24.06.2026 Na co uważać podczas upałów ? - rozmowa z M. Spławskim, lekarzem z Przychodni Alfa w Sieradzu
24.06.2026 Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku. Rozmowa z Patrykiem Sokalem, prezesem WOPR WŁ
24.06.2026 Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji cz.2

Co, gdzie, kiedy

27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
XIII Letnia Akademia Opery, Operetki i Musicalu
Plac przy Klasztorze OO. Bernardynów w Warcie
Kwesta na rzecz renowacji historycznych nagrobków
Cmentarz Parafialny w Rossoszycy
04.07.2026
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Boisko sportowe w Słomkowie Suchym
Spotkanie przy stacji
Stacja kolejowa Sędzice (gm. Wróblew)
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...