Dziewczynki na stadion (Narodowy)!
Drużyny dziewcząt z Sieradza i Słomkowa wygrały finał wojewódzki ogólnopolskich rozgrywek "Z podwórka na Stadion, o Puchar Tymbarku". Jako mistrzynie województwa zagrają w maju na Stadionie Narodowym w finale ogólnopolskim.
Finał wojewódzki rozegrano w Łodzi, w kategoriach U-10 i U-12. W młodszej kategorii zwyciężył UKS Modliszki Słomków, w starszej MOSiR Sieradz.
Wyniki:
U-10
UKS Modliszki Słomków - SP Godzianów 6:1
UKS Modliszki - UKS Radomsko 1:1
UKS Modliszki - SP Witonia 9:0
ĆWIERĆFINAŁ:
UKS Modliszki - SP Morawica 5:2
PÓŁFINAŁ:
UKS Modliszki - SP Bielawy 5:0
FINAŁ:
UKS Modliszki - SP Regnów 2:1
Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Karina Świniarska, która zdobyła 19 bramek.
Skład drużyny:
Julia Bieniaszek, Wiktoria Stępińska, Oliwia Skrzypińska, Karina Świniarska, Ola Szkudlarek, Oliwia Saładajczyk, Natalia Szymczak, Oliwia Mikołajczyk, Adrianna Wiercińska,Karolina Lewicka.
Trenerzy: Rafał Dziuba, Daniel Kulesza
U-12
MOSiR Sieradz - LKS Domaniewice 7:0
MOSiR - SP Czastary 3:1
MOSiR - SP Regnów 4:1
ĆWIERĆFINAŁ
MOSiR - Nowy Dwór Mazowiecki 5:2
PÓŁFINAŁ
MOSiR - UKS SMS Łódź 10:1
FINAŁ
MOSiR - Świnice Warckie 2:1
Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Wiktoria Skrzypińska -14 bramek.
Skład: Wiktoria Skrzypińska, Zuzanna Wiertelak, Kaja Poniszewska, Ewa Olejniczak, Izabela Likońska, Patrycja Cieploch, Angelika Mańkowska, Sandra Zawieja, Natalia Bilnik, Agata Mitera .
Trenerzy: Paweł Pawełczyk, Rafał Dziuba.
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze
Trenujcie jakieś bardziej kobiece sporty ;)