Niesamowity mecz w Sieradzu, Trójka pokonała ŁKS!
Koszykarze Trójki Sieradz występujący w lidze wojewódzkiej młodzików grali dziś z ŁKS I KM Łódź o drugie miejsce w finale A, dające awans do rozgrywek ogólnopolskich.
Obydwa zespoły znają się bardzo dobrze, w tym sezonie grały ze sobą czterokrotnie, bilans przed dzisiejszym pojedynkiem był korzystny dla sieradzan (2 zwycięstwa, 1 porażka). Najważniejszy był oczywiście ten czwarty, ostatni mecz, który decydował o awansie do fazy ogólnopolskiej rozgrywek rocznika 2000.
Spotkanie od początku do samego końca toczyło się przy wspaniałym, gorącym dopingu kibiców (głównie rodziców zawodników), co sprawiało, że pojedynek nabrał dodatkowego kolorytu. Atmosfera na trybunach wyraźnie niosła gospodarzy, którzy tylko w drugiej kwarcie mieli kłopoty i pozwolili się dogonić rywalom, którzy wygrali tę część meczu 17:12. Druga polowa - szczególnie czwarta kwarta - to już popis koszykarzy Trójki, którzy konsekwentnie powiększali przewagę kończąc szybkie ataki, grając nie tylko skutecznie, ale również widowiskowo.
Trójka Sieradz - ŁKS I KM Łódź 76:53 (24:15, 12:17, 15:9, 25:12)
Trojka: Piotr Bukowski 23, Jakub Jakubowski 17, Bartek Rogalski 14, Piotr Pacyna 7, Marcin Kowalczyk 5, Każmierczak 5, Jakub Szymański 3, Jarosław Walczak 2, Bartosz Nowak, Aleksander Szyszka, trener Witold Dobroszek
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze
Jesteśmy z Wami chłopaki!!! :-)
Brawooo!
powodzenia jutro
Gratuluję chłopcy:))