Wietrzny remis z Pogonią
Warta Sieradz zremisowała u siebie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1 w spotkaniu, w którym karty rozdawał wiatr. Gospodarze strzelili wyrównującą bramkę grając w osłabieniu.
Pogoda niestety nie sprzyjała dziś piłkarzom. Nad stadionem wiał silny wiatr, a kilka na krotko pojawiał się także deszcz i grad. W pierwszej połowie więcej z gry mieli goście, którzy straszyli głównie stałymi fragmentami gry. Wlaśnie jeden z nich, konkretnie rzut rożny, przyniósł Pogoni bramkę tuż przed przerwą. Piłkę lecącą z narożnika próbował wybić Łukasz Mitek, ale zrobił to tak pechowo, że futbolówka wpadła do siatki obok wyraźnie zdezorientowanego Kamila Adamka. Kolejna akcja, która miała wpływ na losy spotkania miala miejsce w 63. minucie. Czerwoną kartkę obejrzał Przemysław Sosnowski, który wprawdzie faulował rywala przed polem karnym, ale za nim był już tylko Kamil Adamek i gdyby nie interwencja obrońcy Warty, zawodnik Pogoni byłby w sytuacji sam na sam z miejscowym bramkarzem. Grając w dziesięciu Warta próbowała atakować i gra do końca się opłaciła. W 87. minucie jeszcze raz w roli głównej wystąpił Mitek, który pięknym wślizgiem uderzył celnie na 1:1. Goście mieli jeszcze kilka minut i rzucili się do frontalnego ataku, na szczęście dla gospodarzy nie zdołali zmienić wyniku.
Warta Sieradz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki:Łukasz Mitek (87) - Łukasz Mitek (45, sam.)
Warta: Kamil Adamek - Marcin Nowak, Patryk Krymarys, Przemysław Sosnowski (cz), Michał Pietras - Michał Stasiak, Piotr Kobierski (80 Kamil Woźniak), Michał Łochowski (69 Kacper Jezierski), Michał Bogdan, Łukasz Mitek - Przemysław Różycki
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze