13.12.2013 14:44:35
Sieradz

Święto unihokeja w Sieradzu

W tym tygodniu w hali SP nr 9 w Sieradzu odbyły się finały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Duży sukces odniosła drużyna chłopców ze Słomkowa Mokrego, która wygrała zawody.

(fot. nasze.fm)

Zespół prowadzony przez Rafała Dziubę wygrał wszystkie spotkania i wywalczył awans do finału krajowego, który odbędzie się w czerwcu 2014.

Końcowa kolejność turnieju chłopców:

1. SP Słomków Mokry
2. SP Grabów
3. Sp Nr 7 Łódź
4. SP Uniejów
5.SP Łęki Szlacheckie
6. SP Kleszczów

Skład drużyny ze Słomkowa Mokrego:
Błażej Nowak, Kacper Sobczak, Jacek Adamczewski, Michał Napieralski, Patryk Piątek, Jakub Dobruchowski, Maciej Ignasiak, Sebastian Marczak, Mateusz Dalecki, Mateusza Lesiak, Robert Wachowski.

W turnieju dziewcząt wystąpiły gospodynie zawodów, uczennice SP nr 9 z Sieradza, które zajęły ostatecznie 5. miejsce.Wygrała Szkoła Podstawowa z Łęk Szlacheckich.

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:

1. SP Łęki Szlacheckie
2. SP Góra Św. Małgorzaty
3. SP Nr 3 Bełchatów
4. SP Grabów
5. SP Nr 9 Sieradz
6. SP Uniejów

Komentarze

:)
17.12.2013 06:59:47
Tu chodzi o to , ze na zdjęciach na dole są same dziewczyny, natomiast brakuje zdjęć chłopców.
Skoro awansowaliście do MP to musieliście grać super!!!
powodzenia dalej.
Jacek
16.12.2013 19:34:57
Co wy macie od nas ? Graliśmy świetnie zespołowo i technicznie . Jak była bramka to każdy przylatywał i się cieszył a na koniec to była radość i łzy szczęścia że udało nam się dalej awansować . Niektórzy to bez sensu piszą że szkoda kasy na ten sport . My to robimy dla zabawy i dla ciężkiej pracy a nie dla kasy !. Naprawdę zobaczcie ten sport i jak się można fajnie bawić . Dziękujemy tym co nam życzą powodzenia . Jeszcze raz Dzięki ;)
Jaczek
16.12.2013 19:18:32
Jakie dziewczynki !? My tu wygraliśmy i gramy na Mistrzostwach Polski a ty nas nazywasz dziewczynkami ? Naprawdę weź się , nigdy kija w ręku nie trzymałeś a się będzie mądrował !
Ha,ha..
14.12.2013 18:03:01
...,jesteś niepoprawny w/g nowej ideologii"gender"bo nie ma podziału!
kibic
14.12.2013 12:16:04
tylko czemu na zdjęciach same dziewczynki!!!
Wysza
13.12.2013 18:18:31
Co ty wiesz o unihokeju... ty to stara .... jesteś :):):)
Kibic
13.12.2013 18:11:38
Brawo SP Słomków. Tak trzymać. Powodzenia w czerwcu!!!
...
11.12.2013 21:13:12
może i nisza, ale bardzo szybko rozwijający się sport, dla inteligentnych i myślących ludzi z kulturą... byłem widziałem nie raz przynajmniej cos mogę powiedzieć, a pieniądze z tego co wiem to kropla w prownaniu do morza pieniędzy jakie ida na pseudokopaczy, grających na naszych boiskach, zmanierowanych i patrzących jak się nachapać szybko, często zmanierowanych i wyniosłych tak jak ty z tego co widać...

Brawo Słomków za dzisiaj:) dobry występ:) dziewczyny nie łamać się z tego co widzieliśmy technicznie najlepsza drużyna, brakuje siły i szybkości ale to przyjdzie:) wytrwałości w treningach
Kibicka
11.12.2013 17:49:05
A dziś wśród chłopców zwyciężyła SP w Słomkowie Mokrym i będzie reprezentować w czerwcu woj. łódzkie na MP. Może warto się zainteresować tym tematem.
ss
11.12.2013 09:51:35
ty parówo !!
kamilkaze
11.12.2013 09:06:21
niech lepiej męczą w domu "majnkrafta", a trener spija piwka w fotelu przed drewnianymi piłkarzykami...

Szacunek dla osób zaangażowanych w dziecięcy i młodzieżowy sport. Jesteście często ostatnią deską ratunku dla tych młodych ludzi.
Dziewczyny za rok podium murowane - tylko ćwiczyć, a wyniki same przyjdą :)
Warta
10.12.2013 21:23:32
A co mnie obchodzi ten niszowy sport? Co to w ogole jest? po co w to kase ladowac skoro i tak nic nie osiągną! Nisza i tyle nic dodać nic ująć.
wielbiciel
10.12.2013 21:22:36
zuzaaaaaaaaaaaa
kibic
10.12.2013 20:40:34
Mloda ekipa, wszystko przed nimi:)

Więcej informacji

Zduńska Wola

O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji

Dzisiaj, 05:58:19

Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.

1
Sieradz
PATRONAT SPORT

Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge

Wczoraj, 21:07:54

Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.

0
region
SPORT

Dobre starty na Monzie

Wczoraj, 16:57:16

Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

0
On AirTeraz gra

Monika Waraczyńska

monika.waraczynska@nasze.fm
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 19.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 19.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii
18.06.2026 Konkurs na komiks - odwaga w kadrach. Rozmowa z Tomaszem Polkowski, dyrektorem MHM Zduńska Wola
17.06.2026 Zdrowo, sportowo, orlikowo - Aktywny Orlik 2026
17.06.2026 Gotuj z Dominikiem - odc.155

Co, gdzie, kiedy

23.06.2026
Wykład dr. Marka Urbańskiego "Młoty węgierskie z Niechmirowa"
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Dawid Podsiadło
sezon
2
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
3
Tame Impala, JENNIE
Dracula (JENNIE Remix)
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...