Warunkowy mistrz jesieni, prezydent deklaruje pomoc
Piłkarze sieradzkiej Warty zaskoczyli wszystkich, wygrywając pierwszą część sezonu w III lidze. Teraz klub czeka na ruch samorządu i ew. sponsorów, bo bez ich pomocy może stracić licencję na grę. Pomoc zadeklarował prezydent Jacek Walczak.
Przypomnijmy, że licencja została przyznana Warcie warunkowo. Teraz klub musi spełnić te warunki, czyli spłacić długi, a to bez pomocy z zewnątrz będzie niemożliwe. O sytuacji Warty na półmetku rozgrywek z prezesem klubu Piotrem Haraszkiewiczem rozmawia Michał Sieczkowski
%relacja01%
Na prośbę o pomoc dla klubu odpowiedział prezydent Sieradza Jacek Walczak, ale zaznacza, że musi być spełnionych kilka warunków:
%relacja03%
Sprawdziliśmy, jaka jest wola pomocy Warcie sieradzkich radnych. Z Pawłem Osiewałą i Ryszardem Perką rozmawiał Bartek Perski:
%relacja02%
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze
Ps. i jeszcze jedno, podejrzewam, że w większości krajów zachodnich państwo przeznacza na kluby piłkarskie dokładnie jakieś 0,00 ojro.
I na coś takiego mają iść nasze pieniądze, Prezesie?
A czy przypadkiem nie jest tak, że w ogóle nie płacicie za te zajęcia na basenie i miasto wam to sponsoruje, oczywiście z naszych pieniędzy?
Prawdę o polskiej piłce mogłeś zobaczyć wczoraj w TV w informacjach o miejscu reprezentacji w rankingu i wieczorem w transmisji z meczu:
- blamaż
- kompromitacja
- wstyd.
Legia to jest obecnie najlepszy, podkreślam NAJLEPSZY polski zespół piłkarski, co w takim razie prezentują inni? Jaki jest poziom polskiej piłki kopanej w ligach niższych? Wstyd i poruta!
Dlaczego mamy na to łożyć jakieś pieniądze?
lepiej promują nasze miasto a robią t0 za swoje pieniądze.
Nie zgadzamy się na finansowanie z naszych pieniędzy roznyguszonych nałogowych palaczy z nażelowanymi włosami, udających grę w piłkę nożną. Tylko jak można grać w piłkę nożną na drewnianych nogach?
Nie zgadzamy się na finansowanie z naszych pieniędzy nieudolnych, niedojdowatych i zacofanych tzw. trenerów piłkarskich. Ostatnio, pod względem umiejętności, kwalifikacji i osiąganych rezultatów przegonili ich juz trenerzy z Haiti i Trynidadu Tobago.
Nie zgadzamy się na finansowanie z naszych pieniędzy tzw. działaczy sportowych, czyli osobników którzy z działaniem i ze sportem mają tyle wspólnego co, jak to mówi pewien klasyk, odwaga z odważnikiem.
Polska "piłka nożna", w cudzysłowie, bo przecież w rzeczywistości coś takiego w Polsce w ogóle nie istnieje, jest zwyczajną przykrywką do wyciągania gigantycznych pieniędzy z publicznej kasy, od sponsorów, a także od kibiców i kiboli, czyli jest to jedna wielka ściema.
POCZĄTEK O 13 !!!
nikt mnie ani ciebie nie pytał o zdanie - w założeniu, że jesteś z tego miasta...
Apeluję do władz miasta - żadnych pieniędzy na drewnianych kopaczy z tej śmiesznej ligi!!! Na inne dyscypliny - tak, na dziecięce i młodzieżowe grupy piłki nożnej - tak, na zespół seniorski - w żadnym wypadku!!! Żel i papierosy mogą kupić sobie za swoje.
nic dodać nic ująć !!
osiewala tez daj !!! he,he a jak nie masz to sprzedaj mondeo....ho,ho
I ROZWIJAĆ SIĘ.